Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mi van? Baba, vagy...

Ilyenkor mi van? Baba, vagy nem baba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Márc. 12-én volt vérzésem. A ciklusom 31 napos, amióta abbahagytam a gyógyszert decemberben (5-6 napig tart, elég erősen). Április 8-án együttlét után megjött, de csak 1,5-2 napig véreztem gyengén, majd mivel gyanusan terhességi tüneteim voltak, 16-án du. teszteltem, időn túli pozitív lett. Azóta már csináltam több tesztet, egyre erősödő második vonal, sőt tegnap du. egyből erős 2.

Délelőtt voltam dokinál, ott is tesztelni kellett, egyértelmű pozitív, majd vizsgálat, egyértelmű terhesség (a doki mondta így), majd az UH-n semmi. Visszarendelt május 04-re. Akkor most vajon mi van? Ha korai terhesség, akkor hogy lehet már lassan két hete pozitív tesztem? Ha elhalt a baba, akkor miért erősödik a teszt még mindig?

Nagyon félek, nem tudom mi lehet ez.


2012. ápr. 27. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Szia! Szerintem ne aggódj! Az UH csak a 6.héttől látja a terhességet az az a petezsákot! Valószínű amikor Te orvosnál voltál még korai fázisban volt a terhességed! Ha több teszt is pozit mutatott és az orvos is alá támasztotta ezt akkor baba van! Szóval nyugi a következő UH látni fogja! Majd írd meg mi volt! Drukkolok!
2012. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy már a petezsákot látni kellett volna, mert azt már azt kb. 5 hetesen lehet. Biztos, hogy terhes vagy, de lehet méhen kívüli is. Reméljük, hogy nem az utóbbi, és legközelebb már látni fogja.
2012. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az nem tesz jót! Ha erősödik az jó jel! Ha doki azt mondta hogy "egyértelműen terhesség" akkor az úgy is van! Lehet hogy késői peteérésed volt és azért nem látott semmit az uh-n. Elhiszem hogy nehéz kivárni azt az egy hetet, de nyugodtnak kellene lenned egy kicsit.
2012. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy meg akartok nyugtatni, csak azt nem értem, ha még most is korai terhesség, akkor hogy lehet már 10 napja pozitív tesztem? Ennyire gyorsan és sok HCG van a szervezetemben?
2012. ápr. 27. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
3 as vagyok, milyen tesztet használtál?
2012. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Inkább az a kérdés, hogy milyent nem:)))

Vagy 4 félét. Volt Lily, Clearblue, X-epil. Az elsőt már nem is tudom milyen volt.

2012. ápr. 27. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! mi történt veled? azóta is csináltál tesztet? Majd írj mit mondott a doki. Szorítok
2012. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi az érdeklődést, több tesztet már nem csináltam :)

Ma délután voltam dokinál, látta már a petezsákot, csak a babát még nem. Azt mondta, hogy 2 hét múlva az is látszik majd, amikor kiadja a beutalókat (elég ősi UH készülék van). :)

2012. máj. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!