Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ilyenkor, vagy lehet...

Normális ilyenkor, vagy lehet elfog menni a baba?

Figyelt kérdés
Van pozitív tesztem, viszont a melleim eléggé furcsák. Nappal érzékenyek, bár inkább csak tapintásra, estére és éjszakára viszont semmi. Normális?
2012. jún. 7. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Ne stresszelj mindenen, inkább élvezd, hogy kismama vagy! Van amúgy is annyi aggódnivaló, ne generálj még te is magadnak pluszban!


Gratulálok és sok boldogságot!

2012. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A világon semmi bajod nincs ezek alapján! Sok boldogságot! Kevesebbet stresszelj!
2012. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Remélem nem baj,hogy csatlakozom,de én is félek attól,hogy valami baj van,mert még mindig vannak mensis fájásaim (most lett volna a nem várt júni elején) vagy ez teljesen normális?De a tesztem pozitív volt.

Köszönöm,ha nekem is válaszoltok.

Egy boldog kis mama:)

2012. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Igen, ez is normális. Nekem is voltak ilyen menzis görcseim. Akkor kell haladéktalanul orvoshoz fordulni, ha barnázást, vérzést tapasztalsz!
2012. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a választ!Most megnyugtattál:)
2012. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Istenem mennyien aggódunk itt :) én is 5+6 vagyok, tüneteim szinte semmi csak a pisilés. Éppen ma mondtam a férjemnek, hogy talán kellene még csinálni egy tesztet, higy tényleg elhiggyem, mert igy olyan semmi érzésem van... voltak vetéléseim, igazából az első uh ig nem is akarom nagyon elhinni, nehogy megint baj legyen, de ez olyan fura érzés. De legalább itt tudjuk egymást bátorítani :)
2012. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!