Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg, hogy a ti...

Nyugtassatok meg, hogy a ti babátok is volt már 4 napig nyűgős? Nem tud a babám 4 napja csak nehezen aludni, ha ébren van sír, csak kézben van el.6 hetes, eddig semmi ilyen probléma nem volt, kivéve mikor másnap esett hó.

Figyelt kérdés
Mivel most egész hétre ilyen időt mond, számítsak rá,hogy egész héten ilyen nyűgős lesz szegény?Honnan tudjam? hogy nem beteg? Láza nincs, ill. 37,1, a doki szerint azért mert már sokat túráztatta magát. A ti babátok hogy viseli ezt a hetet???
2009. jan. 29. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én babám kb 2,5 hós koráig mindig nyűgös volt. Ha épp nem evett vagy aludt akkor sírt. 6 hetesen ez még teljesen normális. De hogy megyugtassalak, most 4 hós, és szombat óta kicsit nyűgösebb mint eddig. A 37,1 az nem láz, még csak nem is hőemelkedés. Ha popsiba mérted akkor vissza kell számolni 1-2 fokot.
2009. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! levontam 5 tizedet, így lett 37,1. Szegények, nem lehetett könnyű a piciddel!azért aggódom nagyon,mert eddig nagyon nyugodt volt a babám.
2009. jan. 29. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom 4,5hónapos,és amióta ilyen idő van 3 napja nagyon nyűgös.Sehogy nem jó neki csak ha vagy kézben van, vagy ha mellettem.Az a baj hogy nemcsak megőszültem ezidő alatt hanem már ki is hulott a hajam:D

Jó lenne ha márvége lenne ennek az időnek.Amúgy meg egy kis tündér, és nagyon jól elvan, de most....

2009. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szegényke! ezek szerint tényleg az idő lesz a hibás. szegénykék, úgy sajnálom őket, de kézben sem lehetnek mindig (nekem a derekam már így is a végét járja...)Viszont semmi jó nem várható, vasárnapig biztos ilyen marad az idő. Kitartás!
2009. jan. 29. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a pocakja fáj?
2009. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én babám is 6 hetes és nem bírok vele.Alig alszik.Tegnap 16.30-22 óráig fent volt csak 20 perces alvásai voltak.

Hihetetlen mennyire megviseli őket ez az idő.Már vége lehetne!!!!!

Minden babának és mamának nyugodt napot és éjszakát!!!!

2009. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem fölösleges az aggodalmad, tényleg okozhatja bármi, még az idő is. Barátnőm is mondta, hogy az ő fia is nyűgös napok óta. Hát az enyémmel tényleg nem könnyű hasfájás (ezt azért viszonylag már kinőtte), reflux, nehéz kaki... Szegény picuromnak mindenből kijutott.
2009. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én 3 hónapos fiam is napok óta nyűgös...alig akar aludni,eddig a fogzásra fogtam,de lehet ez az idő teszi...
2009. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!