Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek jött már be a jónás...

Valakinek jött már be a jónás naptár?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem nem. Kiváncsi leszek mit irnak a többiek, kik vannak többségben. Remélem Neked azért sikerül :)
2009. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött be, pedig sok jót hallottam róla. Volt egy lány, aki sok sok hónap mulva sem esett teherbe, és megpróbálták a Jónás naptár szerint. Igaz nagyon idegenkedtek tőle, mert a mensi 2. napjára húzta be neki, és képzeljétek el babás lett! Én sajnos a születésem pontos percét nem tudom, lehet azért nem sikerült:(
2009. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem! Azt hittem, mi vagyunk kevesebben.
2009. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkétszer bejött :) Igaz, hogy azután néztem meg mindkét alkalommal, mikor tudtam már, hogy babát várok:)De a dátum stimmelt!
2009. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!