Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pco-s laparoszkópiaműtétesek!...

Pco-s laparoszkópiaműtétesek! Operáció után 27 napra megjött, ma már a 31. napomon vagyok. Semmi mellfeszülés, semmi jel esetleg a babára, és tegnap negatív volt a tesztem. Rettenetesen elkeseredtem! Volt így vki, vagy hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a műtét után kb. 2 hétre jött meg és utána semmi. Nálam nem sok változás történt a műtét előtti állapotomhoz képest; csak gyógyszerrel van ciklusom.


Egyébként most írtam egy lánynak, hasonló témában. Ha Te lennél, akkor ismered a részleteket. Ha nem, és lenne kérdésed, figyelek!

2009. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi én vagyok akinek írtál :) Csak akkor még nemérkezett válasz a kérdésemre írtam neked.
2009. júl. 21. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!