Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációt követő 5. és 6....

Az ovulációt követő 5. és 6. napon gyenge, pár cseppes barnás vérzés mi lehet? Beágyazódás miatti vagy esetleg valami probléma?

Figyelt kérdés
Nem beszélek be magamnak semmit, csak tisztán szeretnék látni, nehogy valami probléma miatt legyen. Köszönöm a válaszokat!!
2009. júl. 20. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én beágyazódásra tippelek!remélem igazam lesz!majd írd meg légyszi h mi lett!
2009. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is beágyazódásra tippelek. De még ne vedd 100%-nak, mert sajna bármi történhet. Ezt csak azért tettem hozzá, hogy esetlegesen ne csalódj akkorát, ha mégsem lesz baba. De ez szerintem is beágyazódás volt. Drukkolok! Majd írd meg az eredményt, kb 1 hét múlva már a teszt is kimutatja. :)
2009. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem élem bele magam :) Az a baj, hogy én minden ilyen jelnél nemhogy reménykedek, hanem inkább megijedek, hogy pont most van valami gond, ami miatt nem jön össze. Próbálok pozitívan gondolkodni, de nem olyan könnyű...
2009. júl. 20. 10:18
 4/4 A kérdező kommentje:
:(:( Nem jött össze, megjött... :( Majd jövő hónapban :) Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 21. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!