Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt göcsölés helyett...

Mensi előtt göcsölés helyett most szúró nyilaló tompa fájdalmat érzek hol alhas hol petefészek irányában. Mi ez?

Figyelt kérdés
Ez nagy baj lehet??? Babát szeretnénk de gondolom ez rossz jel!

2012. aug. 7. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem ezután egy, másfél héttel lett pozitív a tesztem:)

Nem akarom beléd beszélni, de ne ilyedj meg! Majd a nemvárt körül kiderül:)

2012. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem inkább ciszta v netán méhenkívüli előjel! Ilyen tünetről még nem olvastam!
2012. aug. 7. 21:04
 3/10 A kérdező kommentje:
péntekre nem várom mikor tesztelhetek??? Ráadásul ami még ijesztő hogy állandó hőemelkedésem van,nemcsak reggeli (ébredési) hanem folyamatos!!
2012. aug. 7. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, mikor teherbe estem, és nem méhen kívüli volt. :) Persze még bármi lehet, ne éld bele magad, de nem kell egyből rosszra gondolni sem. Szorítok, majd írj, ha kiderült.
2012. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a nemvárt napján lett halvány pozitív a teszt:), reggeli első pisinél.
2012. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vigasztalást nagyon kedvesek vagytok én pedig lehet hogy túl parás. Megírom persze!!!
2012. aug. 7. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
én is kiváncsi vok,drukkolok
2012. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok:)
2012. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én is izomláz-szerű fájdalmat éreztem a hasamban, néha éjszaka bele-belenyilallt, de egyáltalán nem olyan volt, mint mielőtt meg szokott jönni. Én meg mertem volna esküdni, hogy (végre) terhes vagyok, annyira furcsa, új és más volt ez az érzés.

Sajnos tegnap (egy nappal korábban) megjött. :( Csináltam tesztet, de negatív lett. Remélem neked nem jön meg, szorítok!

2012. aug. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem jött meg de negatív vérkép :(
2012. aug. 10. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!