Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség már kizárva?

Terhesség már kizárva?

Figyelt kérdés
30-án kellett volna megjönnie, nem jött, rá 3 napra nem reggeli pisiből teszt negatív. Nem csináltam másikat vártam, tegnap elkezdtem barnázni, nyugtáztam h oké, egy hét késéssel, de megjött. Még ma is csak barnázok, pedig én nem szoktam ilyet. Ha megjön mindig rendesen, és sok, nem így, hogy még egy tampon is csak negyedig van egy nap alatt. :( Ma émelygek, de nagyon.Már nem tudom, mire gondoljak. Egyébként se has fájás, se cici fájás mint mensi alatt szokott lenni. Nem értem... Szerintetek???
2012. aug. 8. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:
reggeli elsőből tesztelj 10es érzékenységűvel, hátha az mutat valamit! mivel csak barnázol ezért előfordulhat a baba még, de akor jobb orvoshoz menni vele
2012. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!