Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka annak, hogy...

Zsanett 24 kérdése:

Mi lehet az oka annak, hogy teljesen kimaradt a menstruációm? (terhesség kizárva)

Figyelt kérdés

Voltam doknál,aztmondta hogy a fogamzásgátló miatt van (amit 7 hónapja abbahagytam)Így feleslegesen próbálkozunk a babával,nincs peteérésem akkor!?

Légyszi segítsetek!


2011. jún. 9. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
így van. A 7 hét hónap alatt egyáltalán nem volt még meg? Ha igen, akkor igen, feleslegesen. De ha csak most maradt ki, akkor csak ebben a hónapban (vagy mégis baba lesz). Amúgy nem feleslegesen, hisz jó dolog nem??? (csak vidámítani akartalak). Ha még mindig nem rendeződött a ciklusod, akkor jobb is még várni a babával. Először hadd jöjjön rendbe a szervezeted.
2011. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

csak most maradt ki a májusban,ezért nemértem mert elötte teljesen szabályos volt!

De igazad van nem felesleges,nem ugy gondoltam!Persze hogy jó!:D

2011. jún. 9. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Emlékszem, mikor én abbahagytam a fogamzásgátló szedését az első terhességem előtt, akkor 3-4 hónapig még rendben megjött rendesen. Majd az 5. - 8. hónapban semmi. Utána 30 naponta jött meg. Összességében majdnem 1 teljes évet várni kellett, mire összejött a baba. Akkor megfogadtam, hogy soha többet nem szeretnék fogamzásgátló tablettát szedni.
2011. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez az! ettől félek énis!
2011. jún. 9. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, aki majd csináltatni fog vérvételt, hogy megnézze a hormonszintedet. Nekem csinált egy ultrahangot is, hogy nincs-e valahol cisztám. És mivel minden eredményem jó volt, így azt mondta, hogy várni kell, mert akkorra ment ki belőlem a tabletta hatása, és a szervezetem próbál a saját rendszere szerint működni.
2011. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
U.i.: Tudom, hogy már voltál dokinál, de hátha egy másik alaposabb lenne.
2011. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak az a gond,hogy Londonban lakunk és a nyelvet se beszélem olyan jól! Ígyis összetettem a két kezem hogy egy dokit találtam,és eltudtam neki mondani hogy mi a bajom!
2011. jún. 10. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!