Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem rég feküdtem le a barátomm...

Nem rég feküdtem le a barátommal én még szűz voltam. Gumit nem húzott a párom! Mondtam neki h kellene, mert nem akarok terhes lenni! Azt mondta, hogy nem élvezett belém nagyon messze volt tőle. Ettől lehet bajom?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bajod nem nagyon, ha nincs nemibetegsége, de kisbabád igen. Mi a francért kell szexelni, ha alapvető dolgokkal nem vagy tisztában. Ha nem húz gumit, nem teszi be! Ennyi. Kicsi az esélye, de lehetsz terhes. Ha 72 órán belül vagy, vegyél esemény utánit, ha nem akkor imádkozz, és legközelebb húzz gumit a farkára.
2012. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem védekezés. Főleg, ha kis fiatal a párod is, nem biztos, hogy ki tudja húzni időben.


Sajnos azt kell írnom, hogy van esély arra, hogy teherbe estél, drukkolok, hogy ne így legyen. És legközelebb ragaszkodj hozzá, hogy húzzon gumit!

2012. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
talán igazat mondott és nem leszel terhes,tudod nekem is azt mondta nem kell félni vigyázok nem lesz baj,és terhes lettem ő meg lelépett,kívánom neked hogy ne ess az én hibámba és legközelebb ne engedd védekezés nélkül! puszi
2012. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha nem ment el az sem biztosíték, hiszen ott az előváladék, amit nem vesz észre és abból is lehet baba. remélem nem lesz és legközelebb tuszkold rá a gumit vagy ne hagyd magad
2012. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

lehetsz terhes hiába húzta ki...

bár kis vigasztalás, mi kb 1,5 évig szeretkeztünk megszakításos módszerrel, igaz megbeszéltük, ha "becsúszik" a baba az sem baj, dehát mi ugye kicsit idősebbek vagyunk (gondolom)

legközelebb mondd meg neki, ha nem vesz fel gumit akkor nem lesz szex! a gumi nem csak a terhességtől, hanem a nemi betegségektől is. ezzel most nem azt mondom, hogy a fiúd biztos beteg, csak jobb félni mint megijedni!

2012. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ja az lemaradt, hogy nem estem teherbe azalatt a másfél év alatt. csak miután már terveztük a picit!

utolsó voltam

2012. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes az előváladéktól,ahogy előttem írták 72órán belül még beveheted az esemény utáni tablettát,én nem gondolkodnék rajta! 10évig gumiztam,aki nem volt hajlandó felhúzni,nem kapott meg,ez ilyen egyszerű (mind vállalta,h felhúzza), 10.évben lettem terhes akkor amikor ÉN úgy akartam és nem akkor amikor a sors. Nem mindegy!
2012. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ha 72 órán túl vagyunk...? kaparás? :O
2012. aug. 8. 13:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Téged kellett volna.
2012. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha 120 órán belül vagytok, akkor még lehet kérni gyógyszert (EllaONe). Ha azon is túl vagytok és teherbe esel, akkor kaparás vagy megszülöd.

Nem értem hogy lehet vkinek ennyi esze..

Azért elképzelem a szitut:

Srác próbálja berakni.

Lány: Nem akarok babát, kellene gumi.

Fiú: Majd kiveszem.

Lány: Hát jó.


Gratulálok a sok eszedhez..

2012. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!