Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy beágyaz...

Mennyi az esélye, hogy beágyazódás volt?

Figyelt kérdés
A ciklusom 10. napján voltam, mentem dokihoz, már ekkor tüszőrepedés után voltam és petekilökődés is történt! A 12. napon volt enyhe barnás folyás, sose szokott lenni, nem tudom mitől lehetett, a ciklusaim 24-25. naposak!
2009. júl. 20. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Reméljük, hogy attól volt! Általában a beágyazódás nem jár vérrel, folyással. De ritka esetekben előfordul. Bízz benne!!! :)

2009. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remélem, de azóta nem érzek semmi különöset! Csak fáradságot, de ezt az időnek is betudhatom! Jó lenne, mert inszemre kell menjek augusztusban, és addig jó lenne természetesen teherbe esni, bár ennek kicsi az esélye!:(
2009. júl. 20. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az volt. Szurkolok neked.
2009. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért kell menned inszemre?
2009. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert összeférhetetlenség van! Megöli a szervezetem a spermákat, vagyis a méhszájam, így azon átjuttatják a spermákat! A doki szerint ez nem gond, lehet így segíteni rajta!
2009. júl. 21. 13:08
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Az inszeminációtól nem kell tartani! Valószyínű fogsz kapni egy kis "petecsináló" hormont, és a 10. naptól ultrahangoznak. Aztán 36 órával a beavatkozás előtt kapsz egy tüszőrepesztő szurit, ami nem fájt, nekem legalábbis, és aztán jön a beavatkozás. Előtte a spermákat ha esetleg nem épp a legjobbak, kicsit megjavítják, olyan ez, mint egy elődöntő...CSak azoknak van esélye, akik "belevalóak"! :))

Maga a vizsgálat olyan, mint egy rákszűrés. A kacsa kellemetlen, és az is, amikor a méhszájat törlik meg. AZt már nem igazán lehet érezni, amikor bevezetik a kis csövet. Ha öszseférhetetlenek vagytok, ez szerintem is sokat segít, hiszen a spermák a "nehezén túl vannak", már olyan sokat nem kell tenniük azért, hogy a randi bekövetkezhessen. :))

Utána is valószínűleg kapsz egy kis hormont, ettől álmos lehetsz, de más mellékhatása nincsen. Ne szomorkodj, ha ez a hónap nem sikerül, az inszemináció szerintem fog! És nagyon fontos, hogy kerüld a hideget! (Hűtött cuccok, fagyi, stb) Fontos, hogy a méhednek optimális körülményei legyenek!


Drukkolok nagyon! Én most szintén "várakozó állásponton" vagyok, így túl az első inszemen, de nagyon bizakodó...és persze roppant türelmetlen! Ez talán az inszem. legnagyobb baja, hogy lelkileg nehezebb, mint az "otthongyártás" esetében, hiszen azért nagyobb az esély, de ugyanakkor mégsem biztos a megtermékenyülés sem, (ellenben a lombikkal) hát még a beágyazódás... De azért csak bátran vágj bele! Sikerülni fog!

2009. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm a biztató szavakat! Remélem összejön neked is!:)
2009. júl. 22. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!