Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? Megujjaztak június 12-én és utána megjött 23-án de júliusban gyenge vérzésem volt. Hallottam h nem lehet ujjazástól teherbe esni, csak minimális esélye van. De fáj alul a hasam és félek ha mégis

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Szerintem, amíg nem tudod, hogy hogyan és mitől lehet teherbe esni, tartózkodj a szexuális élet minden válfajától! Nem, nem lehetsz terhes az ujjazástól! Ahhoz, hogy teherbe ess, spermára van szükség és 0% annak az esélye, hogy a sperma a barátod ujjából fakad!
2012. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de mi van ha rá cseppent az ujjára?
2012. aug. 8. 20:19
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Megujjaztak Június 12-én , és elkezdtél aggódni augusztus 8-án higy mi van ha ettől terhes vagy??????????????????


Nem lehet hogy előveszed inkább a kötelező olvasmányod és leülsz egy kicsit tanulni?!

2012. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem lehetne arra válaszolni amit kérdeztem?
2012. aug. 8. 20:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, bocsi,akkor válaszolok: igen, szerintem terhes vagy!
2012. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
-.-
2012. aug. 8. 20:31
 7/16 anonim ***** válasza:
Vágó István erre azt mondaná, ez egy szép kérdés megint.Értelmesebb válaszom, vegyél egy tesztet, kimutatja. Tippem pedig az hogy nem vagy terhes.
2012. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Suliba a védőnő nem világosított fel? Addig ne szexelj, amíg fogalmad sincs arról, hogy mitől eshetsz teherbe. El se hiszem, hogy a mai fiatalok ennyire visszahaladottak agyilag. :D Szüleid se világosítottak fel?

Szerinted az ujjától, hogy eshetsz teherbe?? Ez a fiú valamit nagyon tud. :D

Amúgy NEM, az ujjazástól nem eshetsz teherbe.

Azért egy jó tanács: Legközelebb csak akkor szexelj, ha tudod az alapokat.

2012. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt sperma az ujján akkor előfordulhat bár tényleg kicsi az esély rá. Júniusban rendesen megjött? Ha tényleg aggódsz akkor vegyél egy tesztet. Pár száz Ft és biztos lehetsz,hogy igen vagy nem...
2012. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasidnak az ujjából jön a cucc, akkor könnyen terhes lehetsz.
2012. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!