Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? Megujjaztak június 12-én és utána megjött 23-án de júliusban gyenge vérzésem volt. Hallottam h nem lehet ujjazástól teherbe esni, csak minimális esélye van. De fáj alul a hasam és félek ha mégis

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 20:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Biztos, hogy csak az ujja volt bent? Lehet olyan pici neki.
2012. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Így eshetsz teherbe!

A férfi beteszi a hímvesszőjét! a nő hüvelyébe és beleélvez.Vagyis az ujjától hogyan eshetnél teherbe?Ha esetleg volt rajt sperma akkor igen van rá esély.De ajánlanám a védekezést,és máskor figyelj oda milyen ujjal nyúlnak beléd!Akár egy szép kis fertőzést is összeszedhetsz.

De ha az megnyugtat vegyél tesztet.

2012. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha volt sperma az ujján akkor előfordulhat bár tényleg kicsi az esély rá. Júniusban rendesen megjött? Ha tényleg aggódsz akkor vegyél egy tesztet. Pár száz Ft és biztos lehetsz,hogy igen vagy nem...
2012. aug. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

rendesen.

félek..

2012. aug. 9. 12:58
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Többen is ujjaztak egyszerre?

Uram atyám...ppfff,ezt nem hiszem el,hogy ilyen kérdés létezik!

Nem vagy terhes,de okos sem.

2012. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Spiderman ujjazott meg?? Egy ki.aszott ujjtol hogy eshetnel teherbe? Max ha a sraccnak sperma volt az ujjan!
2012. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!