Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt kamaszkori terhessé...

Kinek volt kamaszkori terhessége? és hány évesen? Szülök mit szoltak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16 évesen volt.A szüleimtől nem egyszerű fejmosást kaptam.Jogosan.Sajnos elvetettem (vetették) a mai napig sokszor eszembe jut,és nagyon fáj.

De azóta van 2 gyönyörű fiam!!

2009. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nekem hálistennek nem volt,de legjobb barátnőm 17 évesen esett teherbe...szülők mit szóltak?Kivoltak,de ennyi,1 hétig kicsit durci,más nem volt...ráadásul barátnőm végig csinálta a gimnáziumot,nem volt baj...

Ezenkívül volt még pár nem közeli ismerős akik,egy lány 15 évesen(apja azt mondta kinyírja a srácot,persze,a lány nem is hibás áhhh dehogy,5 hónapos terhes volt amikor szólt).egy másik ismerős,évfolyamtárs 18 évesen, harmadik szintén(18 évesen annyi ésszel h titkolta és végig leszorította a hasát,a baba agyvrzést kapott...pff...hálistennek ma egészséges nagyfiú), mégegy,exem osztálytársa 3 igen 3 abortusz után, 18 évesen.Nem messze tőlem egy lány 16 évesen,de ők purisak még egy gyerek ide vagy oda...Volt egy velem egyidős cigány lány,15 évesen esett tehrbe de direkt,hogy ne kelljen suliba járnia...a szülei amúgy ki voltak akadva.És mégegy lány szintán 18 évesen...szerencsére talpra állt...és szerintem van aki még nem jutott ezsembe.Nemtudom mi van most,de midnen 2. ismerősöm teherbe esik,felelőtlenek nagyon de nagyon...és akkor még azokról nem is beszéltem kaiknek szintán becsúszott 19-20 évesen...:/

2009. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőhöz hozzászólva.

Igen hibás az a 15-16 éves lány is,de a szülőknek kéne annyi sütnivalójának lenni,hogy figyel a lányára és beszélget vele.Sajnos a mai világban már ilyen korú lányok rendszeresen nemi életet élnek.Erre minden anyának számítani kell.17-18 évesen felelőtlenség,ha becsúszik.

2009. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
17 évesen volt, anyunak szóltam, apu nem tudja azóta sem. Anyu nem szólt semmit, ezen azóta is gondolkozom. Azaz mondta, hogy ok, elvetetjük, és aláirta a papirokat. Az akkori barátom is el akarta vetetni, nem volt apelláta. Azóta nagyon bánom, hogy senkinek eszébe nem jutott, hogy milyen kincs egy baba, és hogy anyagilag simán megtarthattam volna :(((
2009. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Én is 17 évesen lettem terhes. A barátom mellettem állt, de a szüleimtől egy alapos fejmosást kaptam. Egy felvetették hogy vetessem el, de én semmi pénzért nem tettem volna. Most, hogy itt alszik mellettem az 1 éves kislányom nem is tudnám elképzelni az életemet nélküle.
2009. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 18 évesen szültem a fiam, aki már 16 éves. Semmiért nem adnám Őt, de bármit megtennék, ha jóvá tehetném a fájdalmat és a csalódást, amit a szüleimnek okoztam, akik ennek ellenére maximális segítséget nyújtottak. Szülőként már látom a másik oldalát is, és bizony megértem az akkori álláspontjukat. Az apukával összeházasodtunk, 12 év házasság és 1 kistesó után elváltunk. Sehol nem lennék a szüleim segítsége nélkül!
2009. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!