Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. napja kesik, mindjart...

9. napja kesik, mindjart megjon erzes, lehetseges?

Figyelt kérdés
szoval, 9. napja kesik tobb mint 2 hete csinaltam tesztet, de az meg korai volt. negativ lett. DE! az elozo 3 eves kapcsolatomban ovszerrel vedekeztunk. vege lett a kapcsolatunknak, s lett egy uj baratom. vele megszakitados modszerrel vedekeztunk...tehat nem 100%. a kerdes, hogy ha az elozo kapcsolatombol lenne baba azt kimutatta volna regen a teszt gondolom. bar meg is jott utana. mar volt h 4 honspig nem menstrualtam...de most nagyon felek...most meg tesztelni sem tudok mery vendegsegben vagyok 5napig.... nagyon elkeserefett bagyok... orultem volna egy babanak...de igy??:( hasszurkalasom is van, puffadas, na meg a megjon erzes, de most mar csak reggel es nagyon gyengen...bocsanat az ekezetert de sos mobilrol vagyok:(((
2012. aug. 9. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, de ha az vagy a baba nemrég fogant, az előző peteérésedkor, mivel a teszt amit két hete csináltál már kimutatta volna hogy ha terhes lettél volna akkor, ha terhes vagy 9 nap késés után tuti hogy pozitív lesz, sok sikert, és tesztelj minél előbb :)
2012. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagy valószínűséggel az új párod nem volt elég óvatos és teherbe ejtett, de csinálj egy tesztet és kiderül. Ezt vendégségben is megcsinálhatod. Leugrasz egy tesztért és reggel megcsinálod amikor még mindenki alszik. Ennyi.
2012. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tesztelj és írd meg. kíváncsian várom majd. ha terhes vagy az az új baráttól van :)
2012. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Ha terhes vagy, akkor is az új barátodtól! Én sutyiban azért vennék egy tesztet valahogy, és bezárkóznék a WC-be megcsinálni. Csak vegyél fel egy jó nagy zsebű nadrágot/pólót, és mond meg, hogy ó valamit elfelejtettél venni, gyorsan issza szaladsz a boltba, így már meg is veheted.
2012. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
meg mindig semmi... mar mondtam neki, hogy ki tudja... most nem magyarorszagon vagyok De alig varom a keddet a tesztert!! mindenkeppen megirom. viszont pozitiv, hogy az uj baratomtol..:-)) rosszabb lenne ga a regitol.. o mar 40 evez marmint az uj:-))
2012. aug. 10. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:
És ő mit szól hozzá?
2012. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! megjött végül?
2012. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!