Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van arra hogy 1...

Mennyi esély van arra hogy 1 petevezetékkel (az is roncsolt) terhes lehetek valaha?

Figyelt kérdés
vagy ez teljesen kizárt?Volt valaki ebben a helyzetben?
2009. júl. 20. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év után derült ki, h a jobb oldali el van záródva ( a másik "normális"). 4 inszemi és egy ET után spontán babánk lett, kb 5 év múlva lettem terhes, egészséges gyönyörű 10 hós a fiunk. A Kaáliba jártunk, ott azt mondta az egyik doki, h volt olyan paciense, akinek az egyik oldalon nem volt petevezetéke, a másik oldalon pedig petefészke, mégis spontán babája lett. Én elhittem hogy lehet ilyen. Jártok meddőségi klinikára? Lombik biztosan lehet.
2009. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem hogy arra gondoltam hogy spontán terhességem lehet e.Igen járunk meddőségire de már 2 sikertelen lombikom volt.
2009. júl. 21. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!