Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi tesztet csak...

Etanéni kérdése:

A terhességi tesztet csak menstruáció előtt és után pár nappal lehet elvégezni? Mert nekem addig még 2 hét lenne, de már nagyon érdekel az eredmény.

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha két hét lenne még a menzeszig, akkor jó eséllyel nem vagy terhes, mert kb. most van csak ovulációd...
2012. aug. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez biztos csak egy újabb vicces kedvű kisgyerek.....


Na de félre a tréfával, igen terhességi tesztet érdemes a menzesz várható időpontja után egy nappal megcsinálni, akkor már valószínűleg kimutatja, ha valaki terhes.

Ha neked addig még két hét van, akkor (mint az első válaszoló is írja), még csak most van az ovulációd, mos kell akcióba lépned a pároddal! Szóval mindent bele! :-)

2012. aug. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Azt nem értem miért kell ilyen hamar tesztelni... Én 2 hetet tudtam várni miután késett pedig nagyon furdalt a kiváncsiság. Megértem én hogy sokan próbálkoznak hónapok/évek óta és minden vágyuk a 2csíkocska. De az is tény hogy nagyon sok terhesség véget ér mielött még az anya észrevenné. Ezzel saját magukkal szúrnak ki a nők, mert így egy olyan babát fognak gyászolni akiről alap esetben nem is tudnának :-(
2012. aug. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
én is kivártam a 2 hetes késést mint az előttem szóló. megérte, mert kevesebbet idegeskedtem hogy mikor jutok dokihoz és nem csak felpuhulást meg petezsákot láthattam hanem a babómat szívhanggal, ami sokkal jobb volt :) meg így persze nem kellett azzal szenvednem hogy reggel teszteljek, délutániból is virított a 2 csík pillanatok alatt
2012. aug. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Szerintem nekem is virított volna délutániból is de azért reggel csináltam első pisiből, na azt kivárni állati nehéz volt, mert elötte nap délután vettem a tesztet.... De pisilés után 5mp nem kellett már ott volt :-) most már csak 6 kegyetlenül lassan vánszorgó hét és itt lesz az eredmény a kezemben :-)
2012. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. aug. 10. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!