Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg viszont HCG...

Nem jött meg viszont HCG negatív vérben. Jártatok így?

Figyelt kérdés
Változó a ciklusom 23-26 napos de ma már a 26.nap van ilyenkor mindig megjön legkésőbb.Semmi mensi előtti érzésem nincs és mivel sikerült ovura időzíteni így azt gondoltam baba van.Most viszont nem tudom mit gondoljak?! Vannak ilyen tapasztalataitok? (Hétfőn voltunk együtt utoljára de ha akkor jött vola össze a véremben már..) látszódnia kellene annak is

2012. aug. 10. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha hétfőn fogantál meg, akkor az még nem látszik a véredben, mert még nem kezdődött meg a beágyazódás. Viszont annak, hogy ilyen későn foganjon, nem sok esélye van, sajnos valószínű, hogy nem sikerült, csak szimplán késik, bár még csak dél van, bármikor megjöhet.
2012. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hétfőn már nem foganhatott meg ha szokásos időben volt péd. A gondot már kivizsgálták nálad, hogy miért nem normálisak a ciklusai.
2012. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 fit76 válasza:

Szerintem várj türelmesen és ha nem jön meg akkor jövő hét közepe fele elmehetsz vérvételre ahol megmondják ,vagy hét vége fele tesztelj.....Ird majd meg mi volt veled:)

Drukkolunk,hogy babó legyen ...hétfő előtt is voltatok együtt vagy csak hétfőn....,mert akkor vagy nagyon későn lenne a peteérés.....

2012. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Eltelt 1 nap és még mindig nem jött meg, helyette krémes folyásom van! Nem értem... Persze megírom hogy mi lett!! Köszönöm a válaszaitokat annyira aranyosak vagytok!!! :)
2012. aug. 11. 13:15
 5/13 A kérdező kommentje:
ja válaszolva a kérdésre 27.-étől aug 6.-ig hétfőig szinte mindennap voltunk együtt!!
2012. aug. 11. 13:16
 6/13 A kérdező kommentje:
Az ovu napját csak feltételzem 27.-28.-ra mert nem ovuteszteltem és hőgörbét is csak most kezdek majd vezetni
2012. aug. 11. 13:35
 7/13 A kérdező kommentje:
Csatolom bár nekem nem mond semmit: [link]
2012. aug. 11. 13:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én az pé utáni 12.napon voltam vérvételen és o.lett! Majd éreztem, hogy vmi nem stimmel és újra elmentem a 17.nap, ha jól emlékszem és akkor már volt hcg a véremben, de elég kevés majd kiderült, hogy méhen kívüli terhes voltam.Nekem sajnos nem is duplázódott a hcg-m.Nőtt 102-ig, majd szerencsére lecsökkent így nem kellett műtét! Ha krémes folyásod van, az utalhat terhességre.-) Szóval hajrá, hátha késői babóca!
2012. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,ma megjött! :(
2012. aug. 12. 10:49
 10/13 fit76 válasza:
Sajnálom ne aggódj majd legközelebb....
2012. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!