Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Jártatok már Japánban? Milyen...

Jártatok már Japánban? Milyen pozitív és negatív élményekben volt részetek?

Figyelt kérdés
Néhány barátommal készülök kiutazni pár hétre, de gondoltam előtte még kérek tanácsot, hogy kb. mire érdemes figyelni :D
2009. jún. 19. 14:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
23%
Megerőszakolt egy japán pasas:S:@
2009. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
88%

személyesen nem voltam, apukám dolgozott kint.

azt mondja, visszataszítóak a pasik, h köpködnek, harákolnak folyton. és azóta utálja a rizst, mert hát ott rengeteget evett, más köret alig van (jó, tészta, de főleg levesekben).

viszont nagyon dicsérte a karaoke-bárokat (annak ellenére, h ő utálta őket). :)

2009. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :), (2ik:)apukád nagyon szerencsés lehet, hogy kijuthatott oda :D, kiskorom óta ez az álmom, és most végre nekem is megvalósulni látszik ^^. A karaoke-bárokról én is sok jót hallottam már, bár nem vagyok egy éneklős típus :D. Elsősorban a Yoyogi Parkot (Tokyo) szeretném megnézni :), azt mondják nagyon szép....
2009. jún. 19. 15:28
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem olyan rémesek a japánok mint néhányan azt állítják. Furcsának furcsák, de nem rosszabbak mint bármilyen más nép. Én sok barátot szereztem ott és ők segítettek végig amíg ott tartózkodtam, nagyon rendesek voltak, ha ezt tudtam volna szállást sem foglalok mert a legtöbbször volt kinél aludnom, kaját is kaptam... elláttak minden jóval, megmutatták a várost, karaokéztünk rengeteget, elvittek az ottani Disneylandbe is, pedig nem is ismertek:)

Ha nem tudsz japánul az egy elég nagy gond lehet, mert sokan ha tudnak sem akarnak angolul beszélni mert olyan rossz a kiejtésük. Nehéz megérteni.

Negatív élményem nem volt 3 hónap alatt amíg ott voltam minden csuda jó volt:) Haza sem akartam jönni...

2009. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
93%

Japánba mész? VIGYÉL ENGEM IS, ENGEM IS, ENGEM IS^^

Egy álmom hogy kijussak japánba:D. És egyszer ki is fogok:).

2009. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nagyon édesek a japánok :) Kicsit furcsák, másak, mint a tobbi nép, de attól még nagyon aranyosak!

Angolul nem hiszem, hogy fognak neked beszélni, szégyenlik az akcentusukat :) Mielott kimész nem árt ha megtanulsz pár szavat, már csak úgy illedelmességbol is.

Nekem is óriási álmom, hogy eljussak Japánba, nagyon vonzó a kultúrája, egy másik világ! :)

2009. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos csak alapszinten beszélem a japánt :(, de igyekszem minél többet tanulni :D
2009. jún. 21. 10:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiakarok menni,de majd csak 4 év múlva jutok ki,addig gyűjtök pénzt és akkor fog vissza menni az egyik japán barátom,mert most Los Angelesben él:)


Amúgy én csupa jót hallottam,van a mondo ujság fóruma ott keresd a furcsa japán szokások topicot a kultúra rovatban meglátod miket csinálnak és miket nem.Érdekes én meglepődtem pár dolgon...Náthsan tuti nem mennék oda XD

2009. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Máázlista :D én is akarok menni odaaa

Nemtudom elképzelni, hogy gusztustalanok lennének a japán pasik :D ittis csinálnak ilyeneket(amit az elejn irtak)

nagyálmom nekem is

2009. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még de tervben van! Szívesen elmennék egy hétre!
2009. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!