Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azért fordulok felétek mert...

Eduna87 kérdése:

Azért fordulok felétek mert nem tom eldönteni hogy terhes vagyok vagy sem. Tudom hogy ilyenkor mondják hogy csináljak tesztet, de én egyszer már voltam terhes és akkor sem mutatta ki a teszt, , , , szoval nem 100%?

Figyelt kérdés
10 nap mulva kell hogy megjöjjön, a hasam alul nagyon fáj, picit világos rózsaszínes folyásom volt, azt átváltotta a barna folyás. Nektek mi a véleményetek, és a tapasztalatotok?
2012. aug. 10. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2012. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha 10 nap múlva kéne megjönnie akkor az még közelebb lehet a peteéréshez, bár a barnázás az nem annak a jele annak inkább csak a rózsaszínes folyás lehet...


Most még nem is döntheted el hogy terhes vagy- mert 10 nap múlva nem várod:)

2012. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyébként tapasztalat nekem csak simán elmaradt a menstruációm...
2012. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:

Csak menses késés után érdemes tesztelni, addig nem mutatna semmit. Lehet, hogy a korábbi terhességednél is korán teszteltél, azért nem mutatta ki?

Az én tapasztalatom az, hogy ciklus közben a barnázgatás, vérezgetés inkább hormonprobléma.

Érdemes lenne kivizsgáltatni mi okozza ezt nálad.

Baba biztosan nem. Nemrég lehetett peteérésed, még a beágyazódás sem kezdődhetett el, ha esetleg megtermékenyült a petesejted.

2012. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 10 nap múlva lenne még csak a menseszed, akkor mi a kérdés? Peteérésed vagy a napokban volt, a beágyazodás pedig, hát nem tudom... De hiába csinálsz még tesztet... Azt csak akkor csinálj, ha nem jött meg... A barna folyás pedig a ciklus közepén pedig szerintem bajt vagy hormonproblémát jelent, inkább menj el orvoshoz!!!
2012. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!