Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy mindenki a...

Miért van az, hogy mindenki a véleményünkre kíváncsi, de a végeredményt már senki nem hajlandó megírni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon bosszantó. :)
2009. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert örülnek ha bejön egy tipp,és a nagy örömben elfelejtik hogy beszámoljanak a sikerről
2009. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert szerintem nem akarnak azzal szembenézni, hogy megjött nekik.
2009. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenki, van, aki válaszol rendesen.
2009. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem annyira nagy szomorúsággal tölti el őket a negatív teszt élménye, hogy minden kínjuk nagyobb annál, minthogy ezt másokkal is megosszák.
2009. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet,csak azért ha megígéri valaki,akkor meg is írhatná..én személy szerint tényleg kíváncsi lennék 1-2 esetben..csak aztán sehol semmi..
2009. júl. 21. 15:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Bár én még nem szeretnék kisbabát, nagyon szeretek fórumozni és valóban engem is furdal a kíváncsiság néhány esetben. Azért nem szoktam velük kapcsolatban ítélkezni, mert én még soha nem vártam babára, így nem ismerem az érzést, hogy milyen csalódni ezzel kapcsolatban, biztos iszonyú lehet. Ha végképp nem bírok a kíváncsiságommal, akkor priviben írok a kérdezőnek, ahol mindig azt a választ kaptam, hogy negatív :(
2009. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Isten ments!!! Nem akarok ítélkezni,félreértés ne essék! Csupán kíváncsi voltam,hátha ír ide valaki,akivel előfordult ilyesmi..mármint hogy miért nem ír.. én nem merem őket privibe zaklatni.. :) még 1x: nem ítelkezem,semmi ilyesmi szándék nem volt bennem!!
2009. júl. 21. 15:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem ítélkezett.
2009. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez van,mindenki felsorol legalább 20 babás tünetet,várja a megállapítást tőlünk,válaszolóktól is,hogy igen,ez tuti baba,és ígérik,hogy megírják,aztán mikor nega lesz a teszt,olyan csalódottak,hogy eszük ágában sincs megírni,persze ha pozi lett volna tuti beírnák óriás betűkkel.Szóval egyértelmű,ha valaki nem írja meg az eredményt,akkor ott nincs baba,ha lenne,az lenne az első,hogy világgá kürtölje.
2009. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!