Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » HTML kódok használatánál...

HTML kódok használatánál hogyan kell megnézni a végeredményt. Beírom a kódokat Word Pad-be, utána hogyan tudom megnézni, hogy is néz ki az egész?

Figyelt kérdés
2007. szept. 23. 15:07
 1/5 anonim válasza:
41%

Nos, szerintem jobb lenne ha előbb jegyzettömbbel próbálkoznál. Szerintem könnyebb... Rengeted segítséget találsz ezen a két oldalon:


www.candy-shop.hu

www.crazy-but-real.com

2007. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Le kell mentened a Mentés máskéntnél text formátumban. Ezután megkeresni a Sajátgép mappából indulva a helyet, ahova a file-t mentetted, átnevezni akarmi.htm-re, majd kettőt kattintani rá, és máris megnyitja neked a Windows az alapértelmezett böngészőben.
2007. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán annyival egészitteném ki az elöttem válaszolot, hogy mentés közben is direkt htmlbe lehet menteni beirod a nevét pl igy név.html és alatta "Save as Type"-nál All Files-t választasz.
2008. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A jegyzettömb (notepad.exe) valóban jobb ötlet. Bepötyögöd a kódot, elmented mittoménmi.html néven és ha jól dolgoztál, akkor a böngésződ meg fogja tudni jeleníteni a művedet. A WordPad és társai azért nem javallottak, mert ha nem közvetlenül text formátumba mentesz, teleszemetelik szövegformázási kódokkal a kreálmányod, és azonnal hasnyálhatatlanná válik. A notepad viszont bombabiztos. Fontos persze, hogy te szabd meg, melyik fájlnak mi legyen a kiterjesztése, különben az egész mit sem ér. Remélem, tudtam segíteni, sok szerencsét! ...és boldog újévet! (ez utóbbit mindenkinek)
2008. dec. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nos induljunk ki a Te problémádból alapbúól rossz programot használsz! Tudom ajánlani a Putra Writer programot nagyon egyszerű ám de annál okosabb Htm,Html oldal szerkesztő: mielőtt még bárki is leszólja a fejemet h miért nem irom meg mi a különbség mondom:

Htm kiterjesztést gyorsabban kezeli a szám géped és a rendeszere is az oldadnak Html lassabb nem tudom milyen előnye van mert én htm et használok: adok pl két oldalt amit én szerkesztettem: www.eagle-eye-race.atw.hu <===Ezt én terveztem egyedül

Illetve www.eagle-eye.atw.hu <=== ezt barátom csinálja s tervezi mind a 2-en Putra Writer-t használunk mert abban van egy olyan kis gyors ikon hogy internetes nézés(szal meglátod mit alkottál mintha a neten néznéd)Röviden ennyi

és nem jegyzettömb meg ilyenek kellenek ez már 2009 nem 1999 hogy még jegyzettömb

de ha nem vagy otthon a html kódokban adok neked olyan oldal linket ahol lehet leszedni kész oldal akat és amit akarsz átirsz/szerkesztesz/én képeket is szoktam cserélni ez is egyszerű. itt az oldal: [link]

Ha nem érted vegyél fel msn-re és segítek:

motopeti94@hotmail.com

2009. febr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!