Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk a párommal...

Farkas Andrea23 kérdése:

Babát szeretnénk a párommal de már 5 hónapja probálkozunk és nem jön össze! Július 21-én volt meg utoljára menstruáciom és azóta minden másnap csináljuk! Ez így jó?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Nekem júl.20-án volt meg utoljára,és 4 hónapja próbálkozunk,csak azért írok,mert hasonló cipőben járunk.Szerintem jó a 2 naponta sex,mi nem tudunk mostanában annyit együtt lenni sajna,akkor jövöhéten már neked is kiderül,hogy bejött-e a 2 naponta sex project,mert én is csütörtökre nem várom,de meg fog jönni szerintem,mert eddig fájt a cicim,már kezd enyhülni,meg néha görcsölgetek,és szomjas vagyok állandóan,nekem ez a mensi jele :( te érzel v.mit?
2012. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nem érzek semmit! De szerintem ez még korai lenne hohy érezzek valamit! Elvileg 6-tól 9-ig volt a termékeny időm ha jól számoltam és abba három napba meg volt az együtt lét! Remélem h most sikerült!!! :(
2012. aug. 12. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Szorítok neked!
2012. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Neked is sok sikert!!!!
2012. aug. 12. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom már biztosan 100-an mondták, én is utáltam ezt hallani! De ne görcsöljetek ennyire!!! Egyszerűen csak csináljátok a dolgotoka szeressétek egymást!!


Ne téveszd össze a sexet a fogamzással!! mert ebben az esetben ha a cél nem teljesül be akkor a szexuális aktus bizonyos modon értelmét veszti!!! ezzel csak azt akarom mondani,hogy akkor szeretkezzetek amikor megkívánjátok egymást ne számolgassátok,hogy most kell meg most nem!


Sok sikert remélem hamarosan összejön!!!!!!

2012. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is 5 hónapig próbálkoztunk. A 4. hónapban kezdtünk el C-vitamint szedni, mert addig semmit nem szedtünk. Illetve minden aktus után gyertyába vágtam magam. És lám, sikerült is a baba. Ezeket tudom ajánlani :)
2012. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát gratulálok! Én az elevitet szedem, de ugy vagyok már vele hogy majd csak összejön egyszer!!!! :)
2012. aug. 14. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!