Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már így babás valaki?...

Volt már így babás valaki? 1-2 nap késéssel megjött a mensim, de csak 3 napig tartott és gyengébb volt, mint szokott . A vége már csak barnázás.

Figyelt kérdés

Az előző mensim június 12-től volt 17-ig. A mostani július 15-től 17-ig. Gyengébb volt, mint szokott. Mióta nincs, feltűnt, hogy hőemelkedésem van folyamatosan (kb 37 fok egész nap), a szám íze fura. A melleim nagyobbak (párom jegyezte meg először), a hasam meg fel van puffadva és ég a gyomrom úgy kb két hete .. szinte mindegy mit eszem, utána gyakran ég! Álmos is vagyok és eléggé lusta is ... :-) tegnap este teszteltem és egy halvány 2. vonal is előtűnt, úgy a 10. perc környékén! Érdemes reménykednünk a babócában? Pár nap múlva teszteljek, reggeli elsőből? Aki járt hasonlóképpen, légyszi írjon! Köszi

Asszem ma lennék 5+4, ugye?


2009. júl. 21. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:

még kérdezed? ezek babás jelek föleg a pozi teszt, valamelyik reggel csinálj tesztet akkor koncentráltabb a vizelet jobban látni elsö pisiböl.. baba van hidd. el, amugy van hogy ilyenkor néha ugyanigy megjön.. de én a pozi után nagaon reménykednék. ha a vérzésed nem volt erös vagy darabos akkor nem lehet vetélés. már pedig baba van mert nem volt ilyen, gratulálok, ird majd meg hogy mit tesztelsz reggel:)

32

2009. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De örülnénk a babának! a héten lesz a házassági évfordulónk! nagyon szép ajándék lenne ;-)
2009. júl. 21. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
tesztelj persze, de nem valószínű... és az a baj, hogy ha most pozitív is, az lehet egy elhalt terhesség jele is (mint ahogy a "tüneteid" is), csak a hcg-nek is idő kell, míg kiürül. tehát a holnapi pozitív csak akkor lesz tényleg pozitív, ha egy hét múlva erősödik...
2009. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elsö vagyok, sztem másodiknak most nincs iagaz mert a bab elmegy akkor erösebb vérzés van, nem hogy kevesebnb mint szokott, vagy van akináél ugyanannyi és észre se veszi. persze a tünetek megmaradhatnak, de ennyi.. én azt mondom csinálj reggel egy tesztet és abbol tudni fogod.
2009. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csütörtök vagy péntek reggel tesztelek, amikor is a mensi kimaradása utáni 1 hét lenne ... több helyen olvastam korábban, h ráérünk először akkor tesztelni, mert sokaknál nem emelkedik olyan gyorsan a hcg ... szóval 2-3 nap múlva reggel kiderül :-) Ha nem, akkor marad a próbálkozás :-D Az se rossz! De azért aki járt így és babás lett vagy nem, mindenképp írjon róla! Köszi kedves 1. válaszoló a hozzászólásaidat! :-)
2009. júl. 21. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! A 4.terhességemet észre se vette a doki,pedig már a 3.hónapban voltam.Megvolt a menzim,csak nem sok,egyik hóban 1-2 napig,a másikban 5 napig is!Megcsinálta a rákszűrést,mindent rendben talált!Aztán már gyanúsan nőtt a hasam,akkor vettem 1 tesztet és + volt!Visszamentem,hogy nézzen meg UH-n!Hát csodálkozott is!A baba a beleim mögött volt elbújva,azért nem érezte!

Előfordul ilyen ritka eset,úgyhogy tesztelj csak nyugodtan!Sok boldogságot kivánok!

2009. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A havim után 12 nappal volt 4 napos pecsételő vérzés ami, mint kiderült a beágyazódás jele volt akkor. (kb 7-12 nappal az együttléttől számítva szokott lenni) Használj egy fajta teszteket az elkövetkezendő időszakban és akkor jobban látszik, hogy erősödik-e a vonal. És egyetértek, a kilökődés erős vérzéssel jár. Sok sikert!
2009. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) Majd jelentkezem! :-D
2009. júl. 21. 22:35
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma hajnalban teszteltem és ugyanolyan a teszt, mint korábban, nem erősödött a 2. vonal! De szintén megjelent ... nem szellemcsík, de halvány ... szerintem nincs baba :-( Amúgy Medi labbal teszteltem mindkettőt ... hát ez van! További kellemes nyarat Mindenkinek!

2009. júl. 23. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!