Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás (nagyon kevés) és a...

Barnázás (nagyon kevés) és a "megjön érzés" bajt jelent a 10. hét vége felé?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 07:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Tavaly volt egy missed ab-om és nagyon félek,hogy megint valami baj van.
2008. okt. 10. 08:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Nekem is volt ilyen első 2 terheségemnél is ,most várom a 3-dik babámat és velle is volt ilyen jellegü gondom ,de hála jo istenek semi gond nem volt el mult 12 hétre .Probálj sokat piheni most inkább és ne aggodj ,mert rosszab!!!Jo baba várást!!!36 hetes kismama.
2008. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első trimeszterben a hormonváltozások miatt felléphet barnázás, ne aggódj.

A mindjárt megjön érzés is teljesen normális.

De ha nagyon aggódsz, akkor menj el UH-ra. Nincs semmi baj!

2008. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pihenni, pihenni, pihenni!!! Ha görcsölsz is, feltétlenül menj dokihoz! És a Magne B6 is jól jöhet ilyekor!


szorítok, hogy minden rendben legyen, nekem is volt hasonló a 6-7. héten és most már 30 hetes vagyok! Nem lesz baj!

2008. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem görcsölök és a magjön érzés is hol erőssebb hol gyengébb néha már azt hiszem csak pszihés de aztán rájövök,hogy mégsem.Azért du.elmegyek a dokihoz.Köszönöm a válaszokat.Boldog és gondtalan babavárást.
2008. okt. 10. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!