Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok mikor estem...

Mit gondoltok mikor estem teherbe?

Figyelt kérdés

Utolsó menzesz 06.02. Ehhez számítva 4 hét múlva hüvelyi ultrahanggal 2,4 mm-es kis fekete folt a képen. Semmi fehér nem látszik benne. Gondolom ez akkor még csak petezsák, vagy valamilyen felritkulás. Szívmüködésről, embrióról nem nyilatkozott az orvos. 4 hét 5 naposan leírta hogy 8x20 mm-es szabályos petezsák. Embrióról nem volt szó szintén. Viszont a képen látok valami kis elmosódott fehér dolgot a fekete folt alján...(szikhólyag???). Aztán 5 hét 5 naposan már 20x18 mm-es petezsák, benne 6 mm-es élő embrió.

Mit gondoltok, kizárt az, hogy nem az utolsó menzesz után estem teherbe? Hanem már akkor is terhes voltam amikor megjött? (elötte megszakításos módszerrel még védekeztünk gyógyszerszedés miatt).

A június 2.-ai menzesz előtti menzesz május 5.-e volt. De ha ez után estem teherbe, akkor nem jött volna meg, illetve akkor már az elsö hüvelyi ultrahangon is embrió lett volna??


2012. aug. 13. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
de az 5 hét 5 napos u.h. eredmény milyen dátumú? mikor készült?
2012. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Az júl.12.-én készült, tehát az utolsó menzesz szerinti 5 hét 5 nap. És ott volt 6mm-es babóca.

A kérdés az hogy ha az előző ciklus közepén estem teherbe, akkor már jóval nagyobb lett volna, igaz?

2012. aug. 13. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jók az értékek az utolsó mensidhez mérten! Az esetleg lehet, hogy félidőhöz képest kicsit előbb volt
2012. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen-igen, én is arra gondoltam, h az előző ciklusban fogant baba már sokkal nagyobb lenne :)
2012. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom...És ugyebár az sem utolsó szempont, hogy megjött. Az van szerintem is, hogy hamarabb volt peteérésem. Párom messze dolgozik. 2.-án megjött,6.-án elmúlt, aztán végig védekezés nélkül voltunk együtt még 12.-én is. Valószínű ekkor sikerült, mert utána már visszament. Remélem minden rendben lesz. Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 13. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:

De a 6mm-es méret az tök stimmel az 5 hét 5 naphoz. Én úgy emlékszem, hogy nekem is ilyen méretű volt.

De amúgy persze, hogy minden rendben lesz, miért ne lenne! Pihenjél, vigyázz magatokra!

2012. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 6 mm-es baba, tényleg kicsit nagy az 5+5 héthez, a mérettáblázat szerint ez a méret 6+2 hetesnek felel meg, így nézve kb. 4 nappal fogant hamarabb a félidőnél,tehát a 10. ciklusnap (június 11) környékén.


[link]

2012. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, én is úgy gondolom valóban hamarabb foganhatott, kissé rendszertelenek voltak a ciklusaim az utóbbi időben. De az előző ciklus alatt fogant baba kizárható szerintem.

Imádom a kisbabámat, már alig várom láthassam..:-)

Mindenkinek minden jót kívánok, és persze jó egészséget!

2012. aug. 13. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!