Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy valaki aszerint esik teherbe, hogy melyik hónapban szülessen a gyerek és ezáltal milyen horoszkópja legyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
magánügye. én a genetikában jobban hiszek.:)
2011. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Silber ***** válasza:
90%
Én nem ítélem el emiatt. Ha hisz benne, hogy a horoszkópja hatással lehet a gyerek tulajdonságaira, akkor semmi gond. Másnak ezzel nem tesz keresztbe, így semmi közünk hozzá.
2011. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Azt, hogy nem normális az illető. Egyébként ha ennyire hisz az ilyesmiben, ezoterikus.hu

Ott úgy tartják, a gyerek akkor születik meg, ha a lelke megfelelő szülőt talált magának... szerintem ez is egy nagy hülyeség, de ha valaki ennyire hisz a horoszkópban...

2011. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Elég ostoba gondolat! Kevesen esnek akkor teherbe,amikor akarnak.Ha netén egy-két hónappal később lesz terhes,akkor elveteti? Vagy évente csak egy hónapban próbálkozik?
2011. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ez nem ilyen egyszerü. Teherbe esni nagyon nehéz, kiszámítani pedig még inkább. Ilyen nagyon kevés embernek sikerül.

De ha sikerül is nem biztos hogy akkor jön. Nekem nagyon korántól koraszülést jósoltak, majd 10 napot ráhúzött, így átesett egy másik jegybe.

2011. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is a sponteneitásban hiszek, de azért én is eljátszom a gondolattal, hogy az enyém vajon Bak lesz vagy Vízöntő.

Hál Istennek ismerem mindegyik jegyet elég jól így nem ér váratlanul egyik csillagjegy sem.

2011. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

35 h km voltam.Előző.

:))

2011. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Menjen lombikbébire az ilyen. Igaz az sem biztos, hogy sikerül, és így van lehet, hogy koraszülött lesz vagy pont az, hogy ráhúz. És elég csak pár nappal...

Ami, igaz az igaz. Senkinek nem árt az ebmber ilyesmivel, magánügy. :-)

2011. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Így négy sikertelen év után már r.hadtul nem érdekelne a csillagjegye,csak,hogy végre sikerüljön és egészséges legyen!!!!

Irigylem azokat akiknek ez a legnagyobb problémája de ez egyéni szoc.probléma!!!!

2011. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
en nem a horoszkop miatt hanem a nyar miatt szeretnek ezekben a honapokban teherbe esni...szamomr az idealis az lenne ha valamikor decemberbe szuletne mert igy az elso trimeszteri rosszulletekkel nem fognam ki a kanikulat es nyaron nem lenne olyan nagy hasam...ettol a honaptol kezdve intenziven probalkozunk es remelem hogy szamitasaim szerint fog sikerulni...az elsovel meg tok mindegy volt hogy mikor szulok de igy hogy tudom milyen nehezen vislem nyaron a terhesseget azert mar maskepp allok a dologhoz...hangsulyoznam hogy nem a horoszkop miatt
2011. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!