Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta ezeket a tüneteket...

Napok óta ezeket a tüneteket érzem magamon. Mit gondoltok, teherbe estem volna?

Figyelt kérdés
Napok óta rettenetesen fáradt vagyok, egyszerűen dolgozni sem bírok menni, annyira. Kora hajnalban arra ébredek, hogy borzasztóan émelygek, ez az érzés kihat szinte az egész délelőttömre. Délután és este a tünet csillapodik, de ha eljön a hajnal/reggel minden kezdődik elölről. 2 napja hasmenésem volt. Alhasi fájdalmaim is vannak, amit ahhoz az érzéshez tudnék hasonlítani, mint mikor azt érezzük, hogy hamarosan menstruálni fogunk. Fáj a gyomrom, bizonyos ételek gondolatától is rosszul vagyok, de más fajtákat pedig úgy érzem tudnék enni egész nap- ezt csak az émelygés akadályozza meg. Utolsó menstruációmmal minden rendben volt, nem vettem észre semmi különöset és nem is olyan rég múlt el. Ettől függetlenül utalhatnak ezek a tünetek terhességre?
2011. ápr. 7. 11:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Még kiegészítésnek annyit, hogy tegnap és tegnapelőtt barnás folyásom volt, amit nem kísért semmilyen helyi viszketés, irritáció. A váladék mintha savasabb lett volna a megszokottnál.
2011. ápr. 7. 11:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség, lehet hormonzavar és ciszta is okozhat ilyen tüneteket.
2011. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!