Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha holnap reggel tesztelek,...

Ha holnap reggel tesztelek, mennyire lesz valós az eredmény?

Figyelt kérdés

Szerdára nem várom, de szerda reggel el kell kezdenem egy antibiotikum kezelést. Persze ha pozitiv lesz, akkor nem fogom. De ha negativ és közben pedig baba lesz, csak még nem mutatja ki, akkor mennyire hihetek a 35-36 napos ciklusom 31-ik napján végzett tesztnek?

Köszönöm.


2012. aug. 13. 12:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Elvileg egy 10-es érzékenységű teszt már biztosabban mutatja, mint egy 25-öt teszt.

Lehet, hogy nem érdemes még 25-össel tesztelned.

2012. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha szerdán kéne megjönnie,akkor szerdán első vizeletből tesztelj.Ahogy már előttem írták vegyél érzékenyebb tesztet.Szerintem azért szerdán már biztosabb mint kedden.De mindenképpen az első vizeletedből csináld.Ha negatív akkor utána még beveheted az antibiotikumot.
2012. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, valami nem stimmel abban amit írtál. Szerdára nem várod, és kedden akarsz tesztelni. De ha 35-36 napos a ciklusod, akkor hogy lehet, hogy a kedd csak a 31. nap? Ez azért így üti egymást. Ha szerdán kell megjönnie, akkor szerda reggel, első pisiből tesztelj, akkor általában már kimutatható a terhesség.
2012. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jól tudom, hogy a beágyazódás után 5-6 nappal már kimutatja a teszt? De mikor történik meg a beágyazódás?
2012. aug. 13. 13:19
 5/19 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Ezt olvasd el!

[link]

De ha biztos eredményt akarsz akkor szerdánál előbb ne tesztelj.

2012. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van :)

Szóval a ciklusaim 35-36 naposak, szerdát azért vettem alapul, mert mult hónapban is 15-én jött meg, ezért vettem a dátumot, nem pedig a napok számát.

És igy tényleg nem is szerda lenne az első tesztelés napja, hanem majd szombat.?

2012. aug. 13. 13:24
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cikket!
2012. aug. 13. 13:26
 8/19 anonim ***** válasza:
Aszerint nézd a következő menzesz időpontját, ahány naposak a ciklusaid. Ha általában 35-36 napra jön meg, akkor szerdán még lehet felesleges tesztelned.
2012. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

[link]


E szerint szerdán már lehet, csak mennyire lesz valós az eredmény. Nem fogom elkezdeni szerdán a kezelést.

2012. aug. 13. 13:39
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kezelés lenne ha halasztható akkor én várnék vele, illetve beszélnék a kezelőorvossal, hogy ő mit tanácsol. Ha ilyen hosszúak a ciklusaid én még várnék és nem szerdán tesztelnék, hanem csak a hét vége felé.
2012. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!