Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha holnap reggel tesztelek,...

Ha holnap reggel tesztelek, mennyire lesz valós az eredmény?

Figyelt kérdés

Szerdára nem várom, de szerda reggel el kell kezdenem egy antibiotikum kezelést. Persze ha pozitiv lesz, akkor nem fogom. De ha negativ és közben pedig baba lesz, csak még nem mutatja ki, akkor mennyire hihetek a 35-36 napos ciklusom 31-ik napján végzett tesztnek?

Köszönöm.


2012. aug. 13. 12:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ma még nem teszteltem.
2012. aug. 14. 07:33
 12/19 anonim ***** válasza:
Mikor fogsz tesztelni? Hogy bírod ki?
2012. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ma vettem tesztet, holnap reggel fogok, mert muszály orvoshoz mennem reggel a másik dolog miatt. Bármit is ir ki, a héten még nem fogom elkezdeni, mert szombatin fogok legközelebb tesztelni, ha netán a holnap reggeli negativ lesz.

De én nagyon bizok a holnapi tesztelésben, és rettenetesen izgulok. Jó, hogy munkában vagyok :)

2012. aug. 14. 11:56
 14/19 anonim ***** válasza:

Annyira de annyira izgulok Én is az eredményedért :)

Olyan izgi, tuti babás vagy :)

2012. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ó, köszi, aranyos vagy :)
2012. aug. 14. 13:42
 16/19 A kérdező kommentje:

A ma reggeli tesztem negativ lett, de én azért szombat reggel is tesztelek. Hétfőn kell elkezdenem a kezelést amiről irtam.

Volt egy vicces dolog. Mikor megkérdeztem az orvosomat, hogy nem-e halaszthatnánk a kezelést még néhány napot, azt kérdezte, nem-e vagyok terhes, mert az arcomon látszik :) Hát sajnos a teszten még nem. De még nem jött meg!

2012. aug. 15. 10:57
 17/19 anonim ***** válasza:

Még korai a teszt! nekem is csak az elmaradt utáni 3.napon mutatta ki :)


Látod, a doki is látja :) Ott az a baba :) Főleg, ha nem jött meg. Szokott késni? Hányadik napon vagy?

2012. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Július 15-én kezdődött a ciklusom, de mivel 35-36 naposak átlagban, ezért még nem késik. Csak a mai orvosi dolog miatt akartam tudni, de sikerült elhalasztanom.

Annyira izgulok és ugy elszomorodtam mikor csak 1 csikot láttam, de még van remény. Most magamat nyugtatom :)

2012. aug. 15. 11:03
 19/19 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel negativat teszteltem és déltán megjött. Szóval ennyi.
2012. aug. 19. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!