Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég rég óta késik, de a...

Elég rég óta késik, de a teszt szerint nem vagyok babás, mennyire mond igazat a Gabriel teszt? Mit gondoltok lehetek babás a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

A tabletta abbahagyása után 28 napra jött meg a mensim, a következőnek július 4-én kellett volna, ha 28 napot számolok. Kb 4 évig szedtem a tabit, előtte rendszertelen volt a mensim, simán megjött 21 és 44 napra is...

A mellem kicsit érzékeny lett pár napja, mára már kezd elmúlni, a torkomban néha-néha hányingerem van... - bár ez lehet a stressztől is (A hasam is mintha nagyobb lenne, de ennyi idő alatt, nem látszódna meg.. tudom hülyeség, de szerintem tényleg nőtt, a párom is azt mondta)


2009. júl. 21. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
terhesség tünetei: [link]
2009. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszer abbahagyása után egy kicsit felborul a hormonháztartás, tehát nem csoda, hogy nem jön meg egyből úgy, ahogyan előtte. Várj még pár napot, és tesztelj újra.
2009. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok újra... nekem volt, hogy gyógyszer abbahagyása után 60 valamennyi napra jörtt meg.

Egyébként az émelygés lehet tünet.

A Gabriel tesztet sajnos nem ismerem. Én a Legolcsóbb (Lilly)teszttel is pozitívat teszteltem.

2009. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizonyára már nem hat a gyógyszer, és egyelőre nincs peteérés sem. Várj türelemmel egy még 2-3hónapot, és ha addig nem jön meg, irány a doki.

Én a fog.gátlónak köszönhetek egy pajzsmirigybetegséget, meg azt, hogy az abbahagyás után 11 hónapig nem volt peteérésem, és egy vetélést is közvetetten a bogyó számlájára írhatok. :( Remélem, te nem jársz így! Pedig én csak 9 hónapig szedtem, és gyengének mondott fajtát.

2009. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsónak: nagyon sajnálom, szörnyű lehet(ett) :-((

2009. júl. 21. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!