Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai petefészek kimerülésen...

Korai petefészek kimerülésen esetén van segítség?

Figyelt kérdés
A szegedi Kaáliba a dokinő közölte velem,hogy ne is reménykedjek abba,hogy terhes leszek mert az FSH értékem:18.8 volt. Menstruáció 2 napján vették le a vért.
2011. jún. 24. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az nlc-n vannak sorstársaid, írj be, tőlük kérj tanácsot! És ne add fel!

[link]

2011. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Nem fogom:)
2011. jún. 24. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! sorstárs vagyok, pécsi Kaáliba járok dr. Török Attilához, 4 lombikon vagyok túl, Tapolcán csinálta tanár úr a beavatkozásokat. a lényeg, nekem is kimerülő petefészek a diagnózis, magas fsh-val, alig vagyok stimulálható max. dózissal is, de! leírom a történetemet: első lombik 7 petesejt, 4 volt jó, 2 megterm.visszakaptam őket, sajnos nem sikerült (igaz, lázas lettem a beágyazódás idejére..), 2 lombik: 3 petesejt, egyetlen egy volt jó, megtermékenyült, 4 sejtesen visszakaptam,és lám! - kisbabát vártunk:) sajnos méhenkívüli lett, és 6 hét 2 naposan megrepedt a petevezetékem is, azonnal megoperáltak, de látod, magas fsh ellenére mégis sikerült! 3 lombik: két petesejt, mindkét megterm. és osztódott,sajnos nem sikerült. 4.Lombik: 7 petesejt, 4 megterm. és osztódott, ET.+10.napon 6 pozitív teszt:) sikerült, sajnos elvetéltem, de nem a magas fsh volt az oka. Megyünk tovább, az én orvosom - igaz elmondta,hogy a magas fsh-ok nehéz esetek, de nem lehetetlen esetek!- tehát ne add fel, nem tudom, esetleg próbálkozzatok másik Kaáliba, itt az én példám, igenis magas fsh mellett is sikerülhet a kisbaba!
2011. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm,hogy írtál s,hogy biztatsz:) Nem adom fel.Neked mennyi volt az FSHt?
2011. jún. 25. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! Így indultunk tavaly a lombiknak: Fsh: 12,57. Utána: 13,07(itt lettem m.kívüli), na érdekesség, 3. lombik előtt: 7,06(mégis ennek ellenére két petesejtem lett max. dózisú hormonokkal), a 4. előtt 13,57 , majd jött egy beültetés nélküli lombik, na itt még 20 alatt, de már rezeg a léc nagyon:(...mégis 4 petesejt lett, csak sajnos nem jutottak el blasztociszta állapotig, így nem volt mit visszaültetni. Most egy teljesen új gyógyszeres th-val indulunk majd a következőnél, állítólag magas fsh-nál jó eredményt lehet vele elérni, és nem kell annyi szurizás mégsem. egy 46 éves nő, aki u.ide járt mint én, 20-as fsh-val indult a lombiknak, és ezzel a th-val amit majd nálam is most alkalmaznak sikerült a lombik, most fog szülni:) reménykedem én is, igazából nem tudom,mi okozza ezt a kórképet, hisz 35 éves vok, (33 évesen derült ki) sosem cigiztem, sosem ittam,sosem drogoztam, nem szedtem fogigátlót. Kivizsgáltak mindkettőnket, más hormonok rendben vannak, immuno-genetika is negatív.. rendszeres a mensim,sőt igazán még spontán is van peteérésem a magas fsh mellett.. Nagyon nehéz elfogadnom,hogy ez van, de küzdünk tovább..
2011. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sumergo ***** válasza:

Dr Török Attilát csak ajánlani tudom! Nagyon alapos, és ráadásnak még emberséges, és kedves is! Ha tehetném most is hozzá járnék még, de terhesgondozással nem foglalkozik! Nekem is Ő "csinálta" a kislányomat a pocimban. 6. stimulált ciklusban sikerült! Nem tudjuk miért, de nehezen sikeredett!

Sok sikert!


21+2 hkm

2011. jún. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!