Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombat hajnalban volt az...

Szombat hajnalban volt az aktus es csak hetfo delutan 4orakor tudtam bevenni a 72 oras tabit, es meg nm jott meg a havim, pedig a 72 oras tabinal par napra megkell jojjon. Nem? Van okom aggodni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Ma meg még csak kedd este van. Ne aggódj, meg fog jönni.


De ne szokjatok rá a 72 órás tabira! Ez se 100%-os, és egy lórúgásnyi hormon van benne.

2009. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem sincs okod aggódni, csak a szervezetedet vágod haza vele... szóval ez egy elég rossz "fogamzásgátlási mód".


mellesleg az esetlegesen megtermékenyült petesejtet nem engedi beágyazódni és ezzel életképtelenné teszi. szóval kvázi abortusz, csak még nagyon korán.

2009. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok kicsitt izgultam a kerdesnel s igy kihagytam egy reszt...azt aktus a mult szombaton volt...vagyis egy hete es egy napja mult h bevettem...:(( elneztem, bocsanat:((
2009. júl. 21. 22:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor kezdődött a legutóbbi menszeszed, és hány napos szokott lenni?
2009. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
junius 29.en es atment juliusba, es 5 napot tartott...onnan szamolva a 28.nap augusztus elseje...
2009. júl. 21. 23:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Tehát akkor több mint 1 hét után vetted be???

Ha jól értem igen, akkor viszont az úgy már semmit nem ér! (Legalábbis a várt hatást tuti nem éred el vele, azt pedig nem tudom hogy milyen hatása van ha esetleg teherbe estél!)

2009. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem nem...a mult szombat hajnalban tortent az aktus, es a mult hetfon vettem be...es most meg nm jott meg...

megegyszer bocsanat h nm fejeztem ki magam eleg jol, es kisse osszezavartam a dolgokat...csk kisse en is osszevagyok zavarodva:((

2009. júl. 21. 23:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaa, értem! :)

Akkor az viszont még simán benne volt a 72 órában!

Én soha nem vettem be ilyen gyógyszert, szóval sajnos nem tudom mikor kéne megjönnie! :(

De szerintem ne aggódj!

2009. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hat nekem is ez volt az elso :) Koszonom a megertest, annak ellenere h kicsitt osszekuszaltam a dolgokat!
2009. júl. 22. 00:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Még másnap csinálnod kellett volna egy tesztet!Lehet,hogy kevés volt!Az esetek 2-3%-ban nem elég az egyszeri adag!
2009. júl. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!