Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 10 hónapja próbálkoz...

Több mint 10 hónapja próbálkozunk, és nem jön a tesó. Szerinttek forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok a férjem 33. 3 és fél éves most a kislányunk, Ő 8 hónapra jött össze. Nem görcsöltem rajta, csak élveztük az életet. Most sem görcsölök, csak azért már nem bánnám, ha terhes volnék. Eleinte mértem a hőmet, ittam teákat, vitaminokat szedtem. Most már fel hagytam ezekkel. Menjek utánna a dolgoknak, vagy még hagyjak időt magamnak?

Anyám szerint csak megfejnek, de gyereket nem fognak csinálni az orvosok.

Szerintetek?


Köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 13. 21:01
 1/5 Avery ***** válasza:
100%
Én biztos elmennék orvoshoz, ha van magándokid, akkor először ahhoz.
2012. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

engem kivizsgáltak és minden rendben volt.

11.hónapban sikerült a tesó,pedig az első azonnal összejött.


szerintem legyél még egy kis türelemmel.

2012. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy probléma miatt is várathat magára a babó, érdemes lenne kérned a háziorvostól egy bautalót TSH vérvételre. Én éveket vártam babára, mikor teljesen véletlen derült ki mi a baj, és csak egy vérvétel kellett hozzá, és egy hozzáértő orvos :)

Sok sikert!

2012. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vérvételen már voltam tavasszal, és azt mondták minden rendben.

No a hozzá értő nődoki már nehezebb falat. Van egy, de szerintem "szarik" rám! Mindíg azt ecsetelgeti, hogy mikor és hogy legyünk együtt, de ezen kívül nem csinál semmit.

2012. aug. 13. 21:37
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor pedig válts orvost.
2012. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!