Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez utalhat terhességre, vagy...

Ez utalhat terhességre, vagy probléma?

Figyelt kérdés

Mióta menstruálok azóta volt folyásom nem erős teljesen normális.De a peteérésem óta (kb.) nincs , vagy legalábbis minimális.

Ez azt jelenti h kisbabát várok, ez valami problémát jelez a várandósággal? Vagy ez nem jelent semmit?


2012. aug. 14. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha menstruálsz, akkor nem sok esély van a terhességre!
2012. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
majd csak most kell megjönnie. Úgy értettem h a folyás elmaradása csökkenése utalhat e rá?.
2012. aug. 14. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azért mert nincs folyásod a legutóbbi peteérésed óta, még nem jelenti, hogy terhes vagy.
2012. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt veszem észre, hogy sok a hasonló kérdés, és a végén kiderül, hogy sajnos nem utal terhességre (természetesen az ellenkezőjét kívánom, ha babát szeretnél:).

Csak azért írom, mert azt tapasztalom itt, hogy ennyire fura a női test, mihelyst valaki babát szeretne, azon nyomban a szokottól eltérő "tüneteket" produkál, ez alól én sem vagyok kivétel sajnos.

Ha majd késik a mensid, az inkább egy terhességre utaló jel lesz. Drukkolok neked, hogy így legyen.

2012. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!