Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hetes terhes vagyok. Az...

7 hetes terhes vagyok. Az probléma ha a nem várt napján barnázok? Vagy ilyenkor egyből orvoshoz kell menni? Ez mitől van? Tudom emlékszik a szervezet, de ez nagy probléma?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

nekem vagy 2-3 hónapig rendesen megjött :-)

mind a 3 gyereknél ez volt


ha körbenézel itt szinte minden elő babás várandós megkérdi ezt :-)


nem nem kell orvoshoz menni mert h emlékszik a szervezet mint ahogy írtad te is

akkor menj ha görcsölsz és vérzem akkor mikor nem éppen a mensid lenne

2012. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Baromság, hogy emlékszik a szervezet, terhesség alatt semmilyen színű folyás, vérzés nem normális. Ebben az esetben dokihoz kell! menni, ő eldönti, mi a teendő.

Sokszor nincs nagy gond, de sokszor van...

2012. aug. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! kb 3 napja tettem fel ugyan ezt a kérdést. itt érdemleges választ nem kaptam, de a dokim telefonon megnyugtatott, hogy normálisnak tekinthető és no szex meg fizikai megerőltetés! persze nem tudom, hogy neked milyen pecsételésed van, nekem halvány rózsaszínű volt és csak reggel. 3 nap múlva elmúlt, nekem is a nemvárt előtt jött 2 nappal. ha nagyon idegeskedsz, akkor inkább doki! végül is biztos, ami biztos!
2012. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem inkább menj orvoshoz feleslegesen mint hogy ne menj és gond legyen!
2012. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, talán épp én voltam az egyik válaszoló a hasonló kérdésre. 9. héten volt barnázás, én elmentem dokihoz, megnézte uh-val a babát, megvizsgált és még csak gyógyszert sem írt fel, annyit mondott, ha erősödne, görcsölnék, menjek vissza, de a ha fexem, pihenek elmúlik. 4-5 nap volt, tényleg elmúlt. Esetemben az "emlékezés" sem valószínű, mert előtte meg sem jött, pco-s vagyok, a gyógyszer abbahagyása után mensi nélkül sikerült a baba... Egyébként egészséges kislány.

De minenki más és a terhességek is, a következőnél lenne ilyen, a tapasztalattól függetlenül biztos bemennék megint, hogy megnézzen egy doki.

2012. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!