Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék babát, sűrűn van...

Szeretnék babát, sűrűn van hányingerem. Stb de bármitől lehet. Mértem a hőmérsékletem is és hónom alatt 36.1 hüvelyben 36.8 ez utalhat valamire?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

kissé kusza, amit leírtál... mikor menstruáltál utoljára? a hőt reggel kell mérni, felkelés előtt. itt megtalálod pontosan is a "szabályokat" [link]

Mivel mindenkinél máshogy alakul, csak hosszabb idő után fogod tudni, hogy mi az ami esetleg utalhat babára...

2009. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem minden utalhat mindenre. Ha igazán szeretnél babát, akkor ne tudományos alapokra tedd a babavárást. Egyszerűen érezzétek jól magatokat pároddal, lehetőleg a ciklusod közepénél, előtte 2-3 naptól utána 2-3 napig. Ez a sok tudományos izé csak görcsölteti az embert és akkor bizony nem jön a baba. Én is ezt csináltam és másfél évig nem sikerült. Most csak arra koncetráltam, h jól érezzük magunkat és a legelső alkalommal amikor lehetett összejött a bébi.

Járj sikerrel!

2009. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hőmérőzöl, tudnod kell, hogy mindig ugyanabban az időben és helyen (hónajl, hüvely, mindegy) kell mérni. Ha hónaljban méred, alacsonyabb lesz, de ez mindegy, mert ehhez az alaphőhöz mérten fog emelkedni-csökkenni a ciklusban. Testüregben mindig magasabb értéket fog mutatni.
2009. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!