Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20éves vagyok. Sajnos Június...

20éves vagyok. Sajnos Június 20. -án volt egy abortuszom. Július 20. -án jött meg elsőnek. Szerintetek mikor lehetett a peteérésem, mikor eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
A páromat és engem is annyira megviselt ez az egész, hogy úgy gondoltuk, nem érdekel az anyagiak (mivel az előző babát ezért vetettük el) szeretnénk egyet. Most Augusztus 14. -én csináltuk meg az első tesztet és pozitív lett. Jövő héten fogunk orvoshoz menni.

2012. aug. 15. 13:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%
Akkor minek vetetted el az előzőt???
2012. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen gyorsan összejött újra.

DE nem kellett volna várni 3 hónapot az újabb terhességgel? Nem gondoltátok hogy megvisel titeket egy abortusz?

Nem lehetett volna az abortusz előtt elgondolkodni az anyagiak tekintetében?

Szerinted most milyen válaszokat fogsz itt kapni?


Egyébként a kérdésre válaszolva kb. 13-15 nappal a mensi után lehetett a peteérésed.

2012. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Igen, most már máshogy látjuk a dolgokat. Nem kellett volna elvetetni az előző babát, de akkor nagyon kilátástalan volt az anyagi helyzetünk.(A semmibe nem akartunk gyereket szülni) Ha úgy álltunk volna, mint most, akkor már 17hetes lennék... De sajnos nem így volt.
2012. aug. 15. 13:52
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Egy hónap alatt megoldódott végleg minden anyagi problémátok? Áruld el a titkot, ez nekem is jól jönne.
2012. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
2 nem használt kocsiból, elment az egyik, kaptam állást és le tudtuk rendezni a hitelünket. Kb ennyi.
2012. aug. 15. 14:00
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

De szerencsés vagy! Nekem missed ab.-om volt! 3 hónap pihit javasolt a doki, be is tartottuk, most vagyunk a 4. hónapnál és nem sikerült még a kisbabánk!

Szerencsések vagytok, hogy most már megoldódott az anyagi gond is, de azt kalkuláld bele, hogy GYED-et nem fogsz kapni, csak gyest!

2012. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
AZ pedig annyi, mint halottnak a csók, pedig én csak 2. szülinapjától kapom! :-S
2012. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
14:11-es azért ilyet nem kellene írni!
2012. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Igen? Gyerekgyilkos? Gondolkozz már egy kicsit!

Te megszülnél egy gyereket úgy, hogy nagyon jól tudod, hogy még a saját szádba se tudsz kaját tenni, úgy hogy még a gyerek meg se született? Nyomorba, magyar nő nem szül gyereket!!!

2012. aug. 15. 14:21
 10/31 anonim ***** válasza:
64%

Mért is nem?


Elveteti a gyerekét, és rá egy hónapra meg szeretne egy babát!!!


Ja bocs kérdező, igen gratula! Minden jót, így kell ezt csinálni! Hajrááááá

2012. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!