Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20éves vagyok. Sajnos Június...

20éves vagyok. Sajnos Június 20. -án volt egy abortuszom. Július 20. -án jött meg elsőnek. Szerintetek mikor lehetett a peteérésem, mikor eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
A páromat és engem is annyira megviselt ez az egész, hogy úgy gondoltuk, nem érdekel az anyagiak (mivel az előző babát ezért vetettük el) szeretnénk egyet. Most Augusztus 14. -én csináltuk meg az első tesztet és pozitív lett. Jövő héten fogunk orvoshoz menni.

2012. aug. 15. 13:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk, igen nyomorba nem szül (legalábbis én nem), de azért én megvártam volna még 1-2 menzit, és 2 éves munkaviszonyt és akkor simább lett volna az életetek is! de így...
2012. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
39%

Van két gyerekem! Pedig aztán pár évvel fiatalabb voltam akkor, mikor született a nagyobbik!


De megszültem, tiszta a lelkiismeretem, mert nem vagyok gyilkos!


Persze magyar nő nem szül nyomorba!?

Persze magyar nő havonta 5ször fut abortuszra!

Gratulálok, nagyon okos vagy!

2012. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
81%
szerintem nem lett volna szabad ilyen hamar ujra bevállalni egy terhességet,a doki nem mondott erről semmit?amugy gratulálok hogy ilyen hamar összejött mi 4honapja probálkozunk és még semmi :(
2012. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Sajnos én már csak tudom, hogy milyen NINCSTELENSÉGBEN felnőni, mert sajnos nekem is abban kellett... És pont ezt nem akartam, hogy a gyerekem is átélje! Jah és lehet, hogy gyilkos vagyok, de így nem szenved, ha világra jött volna, akkor szenvedett volna...sajnos!
2012. aug. 15. 14:54
 15/31 anonim ***** válasza:
65%
Mint utólag kiderült, rendbe jöttek rögtön utána az anyagi gondok. Tehát az első baba nem a nyomorba született volna. A kérdező ellent mondott saját magának, csak ezt javítottam.
2012. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
12%
Óh, nem gond! Csinálnak helyette..
2012. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Mindenki aki itt hozzászólt!

Szeretném elmondani hogy teljesen átérzem a kérdező helyzetét. Sajnos én is átéltem ezt a "poklot" igaz nekem muszáj volt elvetetni mert méhen kívül fogant.Tudom nem versenyeztethető meg a két helyzet mert én nem önszántamból vetettem el. DE mikor meghallottam az UH-on a pici szívhangját és ezt követően 1 óra múlva a műtőasztalon feküdtem.. na azt az 1 órát ami közötte eltelt senkinek nem kívánom. Éreztem hogy tőle most fogják elvenni az életét miattam...és Ő nem tehet semmiről... a mai napig nem telt el úgy hét hogy min. 1x ne jutna eszembe.. Most biztos lepontoztok majd hogy ez nem abortusz de higgyétek el mai napig gyötör a bűntudat mert hallottam a pici szívhangját!! Biztos te is valami ilyesmit érezhetsz!! Mi egy fél éve kezdtünk újra próbálkozni és sajnos még nem jött össze pedig minden rendben velünk... Azt érzem hogy akkor tudnék túl lépni ezen ha életet adhatnék egy egészséges babának!!! Természetesen ezt soha nem tudnám elfelejteni ahogy te sem fogod, főleg ha ilyen rosszindulatú hozzászólásokban részesülsz!! Kívánok NEKTEK sok egészséget és örömteli babavárást!! Remélem én is hamarosan átélem!

ÜDV.

2012. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Mint írtam KILÁTÁSTALAN volt a helyzetünk. Így is isteni csoda, a mai világban hogy 1,5 év után elkelt az autó és rendeződtek az anyagi problémák. Te bele nyalsz egy olyan fagyiba, amit nem tudsz hogy mérgező e vagy sem?
2012. aug. 15. 15:46
 19/31 anonim ***** válasza:
56%
Annyira érdekes azok nevezik a kérdezőt gyilkosnak akik szintén babát szeretnének és nem jön össze.. Nekem irigység-szagú a dolog.. Milyen anya lesz belőletek??? 19. hozzászóló vagyok és én is babát szeretnék de nem utálom mert NEKI összejött!
2012. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
44%
Nincs baj a felfogásommal nyugi, a nagy átlagra gondolok hogy irigykedik!! Rólad csak annyit hogy a véleményednek normális módon tanulj meg hangot adni ész érvekkel nem pedig ilyen közönséges módon vulgárisan kifejezve magad!!! Nem tudom mi a rosszabb egy abortusz vagy egy gyűlölködő anya?!
2012. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!