Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok? Pár...

Lehet hogy terhes vagyok? Pár napja időszakosan pár percig enyhe "remegés/lüktetés" érzésem van az alhasamban, egészen lent. (Nem az ütőerem, mielőtt ezzel jönne valaki)

Figyelt kérdés
A menstruációm megjött (2 napja lett vége), de kicsit rövidebb volt mint szokott, és két napja esténként nagyon sokat járok pisilni. Nem eszem sokat, de akármit eszem felpuffadok, főleg estére nagyon erősen. Tesztet csináltam 2 napja (mondjuk délutáni pisiből) de negatív lett. Lehetséges, hogy valaki terhes és úgy hogy menstruál? Történt már valakivel ilyesmi?

2012. aug. 15. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, történt már ilyesmi, de nagyon ritka. Nem véletlenül a mensi elmaradása az elsődleges tünete a terhességnek. Azért az, mert nem általános a vérzés terhesen. De nem is zárható ki 100%ig. Ha reggeli pisiből csinálod a tesztet, késés/'mensi" után egy héttel, akkor reális eredményt kapsz. Délutániból nicns értelme, még akkor sem, ha a reklám szerint kimutatja. Utána meg jön a kétkedés... felesleges. Mensi napjától számított egy hét múlva, reggeli elsőből --> és megtudod, mi a helyzet.

Minden más tudat alatt befolyásolható, legyen az puffadás, pisilési inger, hnáyinger, stb. Ezek megjelenhetnek, ha elhiszed, hogy lehet baba. Nem egzakt. A papírcsík viszont nem színeződik el csak úgy. Én csak erre alapoznék a helyedben, semmi másra.

2012. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka terhesség esetén menstruálni. Ha mégis, akkor meg jóval rövidebb ideig tart és nem élénk piros hanem max barna színű. A remegés-lüktetés meg biztosan más, hiszen a baba miatt nem érezhetsz még semmi ilyesmit. Nekem is volt ilyen és akkor nem voltam babás, biztos valami bélmozgás vagy valamelyik ér ver jobban.

7hkm

2012. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg a reggeliből jó megcsinálni,de itt vagyok ellenpéldának nem várt napján megcsináltam délután 3-4körül és erős pozitív lett. De szerintem ha megjött nem hiszem h az vagy..ilyen lüktetéses tünetet meg még soha nem is hallottam. A puffadás meg lehet a menstruációtól is. De ha biztos akarsz benne lenni inkább csinálj egy tesztet reggel is de nem valószínű a terhesség szerintem. Ha terhes lennél és mondjuk vérzel is kicsit amit hozzáteszek nem jó jel, mert barnázni szoktak inkább ilyenkor de akkor is már ilyenkor a délutáni pisiből ki kellett volna mutatnia. Remélem nem keserítettelek el csak azt írtam amit én gondolok. De ha babát szeretnél drukkolok h ne legyen igazam.

11hkm

2012. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem terveztünk még babát, de az sem lenne gond ha jönne, örülnénk neki. Mivel csak megszakítással védekezünk, ezért kezdtem el gyanakodni. Megfogadom a tanácsotokat, csinálok holnap reggeli tesztet. A vérzésem már elmúlt, de általában 6 napig erősen megvan, most pedig 2 nap normál vérzés után csak maszatolgattam már, ez a furcsa.
2012. aug. 16. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!