Van meg remeny?

Figyelt kérdés
A menszim holnap lesz 10 napja h kesik. Vasarnap reggel csinaltam 1tesztet, de negativ lett. Lehet korai volt, nem merek masikat csinalni.
2012. aug. 15. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól számolom, akkor már vasárnap is egy hete késett, ezesetben valószínű, hogy nem vagy terhes. De azért holnap reggel (esetleg egy másik fajta teszttel) csinálj másikat, elvileg ennyi késénél már helyesen kell mutatnia, bármi is az eredmény. Ha megint negatív, akkor fordulj orvoshoz, hogy kiderítse, miért nem jön meg.

2lányosAnyuka

2012. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ó, az előbb lemaradt, hogy azért remény, persze van, és nagyon drukkolok, hogy poz. legyen :)
2012. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen a remény megvan. Próbálj reggeli első vizeletből tesztelni. Ha nem jönne meg és negatív lenne akkor is érdemes elmenni dokihoz.
2012. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem több, mint 3 hete késik, és már lemondtam róla. De elkezdődött a mellfájdalom, ami ennyire nem szokott fájni menzesz előtt. Kedden csináltam tesztet nem első vizeletből, ami pozitív. Ma voltam nőgyógyásznál, aki még nem látta, de azt nem mondta hogy nem vagyok terhes, de biztosra azt sem, hogy igen! 2 hét múlva visszahívott. Mikor hazajöttem csináltam még egy tesztet,és az is pozitív! Tehát ne add fel! Csinálj még egy tesztet, és ha pozitív azért, ha negatív azért menj el orvoshoz!
2012. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!