Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a teendő ilyenkor, ha...

Mi a teendő ilyenkor, ha lefeküdtem egy nővel, ő teherbe esett és csak énelőttem titkolja, úgy tesz nekem mintha semmi nem történt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Még ekkora Tahót,mint ez az 5-ös...jesszusom, láttam már pár veszett páviánt ezen az oldalon, de ez mindent visz a tudatlanságával...



Kérdező, akarsz felelősséget vállalni a gyermeked iránt?

Ha igen, akkor kérdezd meg a leányzót, igaz-e, és amiben tudod támogasd.

Ha nem akartad a gyereket, akkor is, hiszen ő aztán végképp nem tehet semmiről és megérdemli, hogy egy apa is legyen mellette,ha nem is mindig, de tudja, van kire számítania, innentől Ti már csak másodlagosak vagytok.

2012. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is a gyermeket helyezném előtérbe hiszen ő nem tehet semmiről. Az ő érdekében nézve ha szeretnéd hogy téged tekintsen az apukájának akkor ezt még most meg kell beszélnetek és akkor rendszeresen segítened,támogatnod és látogatnod "kell" és ez felelősség... Ha ezt nem vállalod a gyerektartás tehát az anyagi felelősség része akkor is érint viszont akkor hagysz lehetőséget a nőnek hogy új kapcsolatba lépjen ahol egy a gyermekedet elfogadó férfi lépjen a helyedbe. Gondold meg nagyon!!!

Az 5. válaszolónak üzenem:

Nem az a lényeg hogy fogan meg egy gyermek hanem hogy nevelik fel.... Az a szó amit használtál nem őt hanem téged minősít!!!! Valószínűleg a te nevelésed annyiban ki is merült hogy adtak neked enni!!!

2012. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Zombigyerek? Talán zabigyerek.

Ha apáskodni akarsz, akkor keresd meg. De mit is akarsz pontosan a nőtől? Tartsa meg vagy vetesse el a babát?


Igen védekezés mellett is becsúszhat, de sajnos olyan is rengeteg van, hogy akarják a babát, és az apuka lelép ez házasságban is előfordul.... :-(

2012. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az a gond a nővel,hogy mig 3hónap volt a a baba s én kérdeztem,Terhes vagy?Á ő nem!most meg 6hónapos s mindenkinek azt mondja, tőlem van! Nemrég beszéltem vele de a baba szóba sem jön!70% tőlem is lehet?
2012. aug. 20. 09:46
 15/15 anonim ***** válasza:
Zombigyerek :D
2013. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!