Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy az...

Mennyi az esélye, hogy az előváladéktól teherbe estem? Hány százalék?

Figyelt kérdés
A párom nem élvezett belém, de szeretkeztünk gumi nélkül, és sajnos pont a legtermékenyebb napjaimban vagyok. Kérek mindenkit, hogy mellőzzük a bunkóságot, mert szerintem mindenkinek jobb, ha kultúráltan kommunikálunk.

2012. aug. 20. 02:48
 1/7 A kérdező kommentje:
annyit még hozzátennék, hogy a végén a párom nagyon nehezen ment el
2012. aug. 20. 03:08
 2/7 A kérdező kommentje:
a guglit már át tanulmányoztam de mindenhol máshogy írja
2012. aug. 20. 03:17
 3/7 A kérdező kommentje:
valamint az interneten található ovulációs kalkulátorok szerint termékeny időszakban voltam a szeretkezés alatt. viszont a menstruáció elmúlása utáni 9. napon szeretkeztünk. a ciklusom kb. 26 nap, néha 23-26 nap között van, attól függ...
2012. aug. 20. 03:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, számszerűleg mennyi az esélye, de az előváladékot a prosztata termeli, így (szerintem) akkor lehet benne spermium, ha már volt előtte egy ejakuláció és a húgycsőben maradt.
2012. aug. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ez nagyon változó mi így csináljuk,de a "becsuszik",ne halok meg :):)szerintem kb 0-5 % között van,de lehet ír valaki aki pont így lett várandós.Tehát erről ennyit.Ja az én meglátásom az vagy kétszer kell egymás után csinálni,vagy hibázni kell hogy terhes legyen így valaki.
2012. aug. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50% vagy igen, vagy nem.
2012. aug. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a termékeny napjaidban vagy, akkor lehet rá esély, hogy terhes lehetsz....szerintem most már várj, addig, ameddig meg kell jönnie, hátha nem lesz semmi baj...és küldd légyszi felém pozitívumokat baba-ügyben, mert én meg nagyon szeretnék teherbe esni...30/N
2012. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!