Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azalia vagy Cerazette mellett...

Azalia vagy Cerazette mellett estetek teherbe? Hogy vettétek észre?

Figyelt kérdés
Ugye ezek mellett nincs egyáltalán menses, szoptatás ideje alatti fogamzásgátlók.
2012. aug. 20. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

A harmadik babámmal így lettem terhes emellett. Azóta sem igazán értem, mert szedtem rendesen. De már csak egyszer szoptattam, hallottam olyat hogy már azért nem védett 100%-osan illetve beteg is voltam (tüdőgyulladást kaptam a nagyobbamtól aki az oviból hozta haza) és lehet a gyógyszer amit szedtem az tett be, nem tudom.

8 hetesen vettem észre mert akkor már több mint egy hete hányingerem volt, émelyegtem és (fura tünet de nekem minden terhességemnél így volt) élénk sárga lett a vizelet.

Akkor belém hasított hogy ez nem lehet véletlen először csak azt gondoltam hogy megint valamit hazahozott a nagyobb, gondunk is nagyon sok volt azt se tudtam hol áll a fejem.

Megcsináltam a tesztet majd leugrott a teszt csíkról a 2 vonal...Jót bőgtem, aztán olyan 4 nap múlvára kaptam időpontot 8 hét 4 napos kis embrió volt a képen.

2012. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!