Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cerazette mellett milyen a...

Cerazette mellett milyen a menstruáció?

Figyelt kérdés
Csak Cerazettel védekezünk 1,5 hónapja. 3 hete megjött normálisan. (3 hete volt a mensi első napja). Erre most két napja nagyon pici, rózsaszínes folyásom van. Ez is menstruáció lenne, csak bezavar a gyógyszer vagy valami más?
2010. aug. 14. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az fiamta 10 hónapig szoptattam addig szedtem és ezalatt egyszer sem jött meg. Most lesz 8 hetes a lányom és a 6 hetes kontrolltól szedem most is, de már meg is jött. Szóval mindenkire másképp hat, én is azt hittem hogy akkor most sem lesz meg egyszer se, de sajnos tévedtem.
2010. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igazából ez a rózsaszín folyás érdekelt volna, félek hogy esetleg terhes lettem. Annyi mindent hallani a Cerazettről, hogy semmit sem ér.
2010. aug. 14. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egy év után jött meg először, már akkor normális volt, egy kis szünet, majd megindult rendszeresen, ugyanúgy mint régen. Én még nem hallottam róla rosszat.

De inkább menj dokihoz:(

2010. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!