Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónapja késik a havim....

Egy hónapja késik a havim. Csináltam terhességi tesztet, de az negatív lett. Attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2007. aug. 24. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz.

De késhet mástól is. BÁr ha amúgy nem szokott az gyanús, hogy terhesség, de vannak olyaok, akiknek sokáig nem mutatja ki a teszt. Menj el orvoshoz, lehet hogy valami bajod van, és akkor jobb nem halogatni.

2007. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tesztet az utolsó menzesz első napját követő 5-6. héten érdemes megcsinálni először. Ha negatív, az még szerintem nem jelenti azt biztosan, hogy nem vagy terhes.
2007. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy hónapja késik lehet jobb lenne dokihoz menni,hogy mégis mitöl késhet .Nekem két tesztem is negatív lett és csak a harmadik lett pozitiv.Ugyhogy bármi lehet ,még az is hogy valami más ok miatt késik ennyit.
2007. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért még lehetsz terhes. Egy ismerősöm mondta, hogy megcsinált egy csomó tesztet és mindegyik negatív lett, aztán elment orvoshoz és kiderült hogy 3 hónapos terhes... Amúgy sok sikert a babához! :)
2007. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!