Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért történik ez velem? Már...

Miért történik ez velem? Már nem tudom mit csináljak magammal.

Figyelt kérdés
Egész életemben pontosan 28 napra jött meg, 1-2 alkalommal volt, hogy nem, de az felfázás miatt volt. 5 hónapja próbálkozunk a babával és azóta minden más. Eddig egyszer jött meg normális időben, késik általában, olyan furcsa dolgokat észlelek, amit soha. Pl.: múlt hónapban kb. kétszeresére duzzadt a cicim, előző hónapban iszonyúan megduzzadt a mellbimbóm. Két hónapban is teszteltem nagyon halvány pozit mensi előtt, de aztán megjött ugye. Aztán ebben a hónapban a 9. ciklusnapon volt két csepp barnázásom, a 20. ciklusnapomon elkezdtem barnázni, de semmi görcs vagy ilyesmi nem volt. Mi történik velem? Eddig minden rendben volt, rendszeresen jártam orvoshoz, mindig volt peteérés, most is érzem, hogy van, normálisan vastagodott a méhnyálkahártya stb... mostmeg mintha megbolondult volna a szervezetem, pedig még csak 26 éves vagyok.
2012. aug. 21. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ez azért van, mert görcsösen akarod a gyereket, és így magadtól produkálod a terhesség tüneteit. egy kicsit meg kéne nyugodni és nem egyfolytában azt figyelni, hogy megjött-e, stb. próbáld meg nem számolgatni a napokat és ne csak ezzel foglalkozz. amint picit megfelejtkezel a dologról össze fog jönni a baba!
2012. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barnázás, halvány pozitív, mellduzzadás, pedig ez tényleg olyan mintha terhességi tünetre utalna! Próbálj meg nem rástresszelni és sikerülni fog! Nekünk is így jött össze! Sok sikert! :)
2012. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezért nem értem, mert oké, tényleg akarom már a babát, de azért annyira nem vagyok rágörcsölve. szándékosan nem hőmérőzök, nincs ovuteszt, ilyesmi. de hogy tudnám produkálni azt, hogy duzzadjon meg a mellem vagy a halvány tesztet?
2012. aug. 21. 10:42
 4/7 A kérdező kommentje:
meg mi lehet most ez a két napja tartó enyhe barnázás?
2012. aug. 21. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltál már 3., 21. napi vérvételen? Nem akarlak ilyesztgetni, de lehet hogy kevés valamelyik hormonod és nem marad meg a baba. Mert pozitív tesztet nem lehet csak úgy produkálni.
2012. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam, de két hét múlva megyek nődokihoz és megkérem, hogy küldjön el
2012. aug. 21. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is hormonlaborra mennék a helyedben.

Én 1 évig nem estem teherbe és vérzés előtt mindig 3-4 nappal pecsételni kezdtem. Kiderült, az ösztrogénszintem túl alacsony ahhoz, hogy a baba megmaradjon.

Sok sikert!

K.

2012. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!