Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mikor kellene...

Missed ab után mikor kellene legkésőbb megjönnie? Az anti-tpo miatt vetéltem el?

Figyelt kérdés

Már öt hete volt a műtét, de még nem jött meg... hosszú történet az enyém.. de tömören leírom.


5 hete megindult a vetélés, 7 hetes terhes voltam.. előtte gyanakodtak, hormonproblémára ezért endokrinológushoz mentem, de csak pár hormont tudtak nézni a terhesség miatt...

3 héttel a műtét után visszamentem a szövettanért, amiben nem találtak magzati elemeket, ezért elküldtek vérvételre és ultrahangra, ami alapján kiderült, hogy nincs semmi gond.. a hcm is 0 lett... terhesség sem látszott még a mellkasomban sem...:)

Na ekkor úgy gondoltuk a párommal, hogy mivel rendben van minden ezért onnantól már voltunk együtt igaz védekeztünk!


A minap megkaptam az eredményét a hormonvizsgálatnak levélben.. és mivel ők úgy tudják, hogy terhes vagyok ezért visszahívtak, azzal hogy nincs semmi gond, de figyelemmel kell követniük a terhességet...

Minden rendben volt a leletemen kivéve az Anti-tpo értéket ami 60 alatt kellene hogy legyen nekem meg 2500 lett...


Jövő héten visszamegyek az endokrinológushoz, és akkor végül minden kiderül...


Viszont még nem jött meg és félek, hogy most mitől nem jön már meg?? A terhesség előtt 26-27 napos ciklusaim voltak...


Fel vagyok puffadva, olyan mintha meg akarna jönni már pár napja, és szorulásom van pont, mint mielőtt kiderült, hogy terhes vagyok... nem tudom mit gondoljak, hiszen védekeztünk..


De ha most terhes leszek úgy hogy még védekeztünk is előtte meg egy évig nem jött a baba akkor biztos megőrülök...


2012. aug. 21. 22:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudja senki? Amúgy voltam az endokrinológián, majd kedden fogadnak!
2012. aug. 23. 15:19
 2/9 anonim válasza:

Szia. Hát mostanára meg kellene , hogy jöjjön.

Nekem Missed.ab után ha jól emlékeszek olyan 5 héttel jött meg műtét után. Tesztelj egyet és menj vissza orvoshoz mindenképp.

2012. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jövő hét elején csinálok egy tesztet, aztán meg úgyis letelik a 6 hét úgyhogy mehetek kontrollra...


Már jó pár napja úgy érzem, hogy meg fog jönni... de semmi, se barnázás, se semmi.. az előző terhesség elején még volt beágyazódásos vérzés is...


csak azért kíváncsiskodok, hátha a hormonokkal járt valaki orvosnál és tudja hogy mit jelent az eredményem, meg hát hogy kinek mikor jött meg műtét után...

2012. aug. 23. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szegénykém... Nekem egy frakcionált küretem volt (pont azért kapartak ki, hogy normális legyen a nyálkahártyám és végre teherbe eshessek). Én a műtét után 4 hétig folyamatosan véreztem, és úgy a 28-30. napon annyira, hogy azt hittem, kórházba kell mennünk. Gondolom akkor a mensi miatt kinyílt a méhszáj, és kijött egy csomó, máj szerű alvadék. Elég undortó volt, amikor az 5. is távozott pár órán belül, és 2 óránként cserélgettem a műtét utánra vett Tena betéteket, akkor azt hittem, reggel már fel sem fogok ébredni... Aztán reggelre csillapodott, és másnapra elmúlt. Az orvosom szerint ez kirívó, de normális. Ez után beállt szépen, és a 2 hónp védekezés után, a 3. hónapban teherbe is estem. Sajnos nem maradt meg a baba, kormán elvetéltem, nem kellett műteni. Szóval bármi lehet. Szorítok hogy hamarosan menstruálj, aztán rögtön teherbe ess amikor már lehet. :)
2012. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszonom en is szurkolok hogy mielobb osszejojjon nektek.. :) igazabol most csak azt varom hogy megjojjon, mert igy nem szeretnek babat hogy kockazatos legyen a kovetkezo is
2012. aug. 23. 19:06
 6/9 A kérdező kommentje:
meg nem jott meg 40 napja volt a mutet
2012. aug. 26. 10:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem fogjátok elhinni, hogy terhes vagyok!!! :):) Teszt pozitív, de még az orvos nem látott semmit! Nem hiszem el, hogy még meg se jött és már újból... :D
2012. aug. 30. 15:45
 8/9 anonim ***** válasza:
húú. nekem zavaros amit leírtál, de nem baj. :) lehet, hogy a küret ellenére terhes maradtál? nem te lennél az első akinek elnézték, megcsinálták a küretet, és maradt a baba. de az is lehet, hogy védekezés mellett maradtál terhes, hát rejtély. én mindenesetre gratulálok neked, és kívánom, hogy legyen egy egészséges gyönyörű babád.
2012. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
HÁl istennek az már biztos, hogy nem az előző terhességről van szó, mert 3 hete már vettek vért és voltam ultrahangon és már akkor minden rendben volt! ez már egy új babó :D
2012. aug. 30. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!