Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Együtt voltam a partneremmel a menstruációm 6. napján. Nekem általában 6 napig tart, de a 6. nap már olyan, hogy esetleg néhány pötty, és annyi. Szóval egyáltalán nem észrevehető már. És védekeztünk gumival, csak az a baj, hogy az együttlét után észrevettük, hogy volt egy picike lyuk a gumin. Sosem fordult még elő ilyesmi. Most pedig aggódom hogy talán teherbe eshettem. Mennyi ennek az esélye?
2009. júl. 24. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Benned élvezett el? mert ha igen, van esélye h sperma jutott beléd. Hát nem tudom, kicsi az esélye hiszen még menstruáltál, de nem nulla. Szerintem beszéld ezt meg a nőgyógyászoddal, majd ő megmondja szükség lesz e 72 órásra vagy sem.
2009. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát kicsi esély van rá. most ezt nemlehet tudni, h ennyire szerencsétlen leszel e h teherbe ess, mert elvileg kicsi rá az esély.
2009. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha a ciklusod rendszeres időközönként jelentkezik általában, akkor nem vagy terhes. Én három évig védekeztem a számolásos módszerrel. Ami ciklusonként 22-23napot adott mindenféle óvszer gyógyszer használat nélküli szexre.
2009. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van esélyed nem sok de van. jobb lenne ha vennék be 72 órásat ha nem akarsz babát. Sajnálom hogy így jártatok.

Azért ez nem igazság hogy akik védekeznek izgulhatnak akik meg felelőtlenek és nem azok élik világukat.

Bocs de ezt le kellett írjam. Vegyél be 72 órást és nem lesz semmi baj.

2009. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2009. júl. 26. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!