Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy inszemi...

Mennyi az esélye, hogy inszeminációval terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Az értékek alapján azt mondta a prof, hogy mehetnénk egyből lombik programra, de azért próbáljuk meg egyszer-kétszer az inszeminációt, hátha összejön. De ne nagyon reménykedjek, ugye? :(
2011. szept. 13. 18:02
 1/7 ketteske ***** válasza:
100%
Az én dokim 20%-ot mondott...
2011. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 12% esélyt mondott a doki a Dévaiban. 3 éve vártuk a csodát! Aug. 29-én volt az első inszem, és ma teszteltem pozitívat!

Sz.

2011. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) :) Mi 3 éve próbálkozunk, de nagyon rosszak az eredmények, és ezért vagyok kicsit elkenődve. De most reményt adtál!!! :) :) Remélem karácsonyra pozitív teszt lesz az ajándék nálunk is :D
2011. szept. 13. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Majd szorítok, hogy sikeres legyen az inszem Nektek is! Csak pozitívan állj hozzá!

Nálunk nem volt probléma, csak valamiért nem akaródzott jönni a baba. Remélem minden rendben lesz. Jövő hét szerdán megyek vissza UH-ra a klinikára...

Sz.

2011. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,hol csinálták Neked az inszemet?Melyik klinikán?Bocsánat remélem nem vagyok tapintatlan,hogy így érdeklődök!Én is inszem előtt állok!


Kedves kérdező!Nekem több ismerősömnek segített az inszem!Volt akinek az 1.,volt akinek az utolsó,de sikerültek!!!Én is NAGYON BÍZOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekünk a második után már lombik lesz, igazából ezt a kettőt is csak azért csináljuk, hogy hátha összejön nagyobb hormonkezelés nélkül. Mi Tapolcára járunk, nagyon profik és kedvesek szerintem. :)Remélem összejön. Szurkolok neked is, majd írj, hogy sikerült-e, ha gondolod! :)
2011. szept. 14. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Sz. vagyok

Nekem a Dévaiban csinálták az inszemet. Nem mondom, hogy nagyon bíztam benne, de úgy tűnik mégis bejött!

Kedves kérdező: Lehet, hogy nem is lesz szükség a lombikra, még először az inszemre koncentrálj! ;)

2011. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!